Świadczenie kompleksowych usług napraw silników w pojazdach służbowych będących na stanie Komendy Wojewódzkiej Policji z siedzibą w Radomiu
Komenda Wojewódzka Policji z siedzibą w Radomiu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00375889
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2026-08-04 09:32
- Lokalizacja
- Radom, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7962234609
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi w zakresie napraw samochodów
Wykonawcy
2 przyznane
RAFAŁ MALICKIBieleckie Młyny, PL
252 500 PLNRAFAŁ MALICKIBieleckie Młyny, PL
252 500 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.