Poprawa stanu infrastruktury edukacyjnej na terenie MOF Parczew

GMINA SIEMIEŃ

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00375895
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00375895/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-04 09:33
Lokalizacja
Siemień, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-1e89735e-3887-45f8-9656-6bf2318402a7
Identyfikator
5391497101
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneInstalowanie urządzeń klimatyzacyjnychRoboty remontowe i renowacyjneRoboty budowlane w zakresie łazienekRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneRoboty w zakresie stolarki budowlanejInstalowanie drzwiKładzenie i wykładanie podłógRoboty malarskieInstalowanie zasłonElementy oznakowaniaTabliczki firmoweTrwałe znaki informacyjneRoboty instalacyjne elektryczne

Wykonawcy

3 przyznane

MATEUSZ MOMOTLublin, PL · lot 0
204 180 PLN
PAULINA JEDUTLubartów, PL · lot 1
1 150 050 PLN
PAULINA JEDUTLubartów, PL · lot 2
258 300 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00375895 z dnia 2026-08-04

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Poprawa stanu infrastruktury edukacyjnej na terenie MOF Parczew

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA SIEMIEŃ

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 030237693

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Stawowa 1b

1.5.2.) Miejscowość: Siemień

1.5.3.) Kod pocztowy: 21-220

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL811 - Bialski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: fundusze@siemien.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: ugsiemien.bip.lubelskie.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-1e89735e-3887-45f8-9656-6bf2318402a7

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Poprawa stanu infrastruktury edukacyjnej na terenie MOF Parczew

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1e89735e-3887-45f8-9656-6bf2318402a7

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00375895

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-04

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00081633/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.5 Poprawa stanu infrastruktury edukacyjnej na terenie MOF Parczew

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Poprawa stanu infrastruktury edukacyjnej na terenie MOF Parczew Działanie 7.5 Infrastruktura edukacyjna w ramach Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych Priorytet Lepsza dostępność do usług społecznych i zdrowotnych programu Fundusze Europejskie dla Lubelskiego 2021-2027

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00223008

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.272.05.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

CZĘŚĆ 1: Wykonanie prac budowlanych i remontowo-adaptacyjnych
w Przedszkolu w Zespole Placówek Oświatowych w Siemieniu
Zadanie obejmuje następujące prace:
montaż klimatyzatorów w salach oddziałów wychowania przedszkolnego oraz dostosowaniu sanitariatów do potrzeb uczniów wychowania przedszkolnego
w Przedszkolu w Zespole Placówek Oświatowych w Siemieniu.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45331220-4 - Instalowanie urządzeń klimatyzacyjnych

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

45211310-5 - Roboty budowlane w zakresie łazienek

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

4.5.5.) Wartość części: 144058,94 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

CZĘŚĆ 2: Wykonanie prac budowlanych i remontowo-adaptacyjnych
w Szkole Podstawowej w Zespole Placówek Oświatowych w Siemieniu
w zakresie dostosowania infrastruktury szkoły do potrzeb osób ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi
Zadanie obejmuje następujące prace:
wykonanie prac remontowo-adaptacyjnych w zakresie dostosowania infrastruktury szkoły w obszarze architektoniczno-technicznym do potrzeb osób ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi, poprzez dostosowanie komunikacji pionowej i poziomej
do potrzeb użytkowników z różnymi ograniczeniami psychofizycznymi tj. uczniów szkoły, rodziców, nauczycieli i pracowników obsługi, polegające na: wymianie i ujednoliceniu stolarki drzwiowej w pomieszczeniach szkolnych i dostosowanie ich wymiarów oraz funkcjonalności do potrzeb użytkowników z różnymi ograniczeniami psychofizycznymi (łatwe w obsłudze, odpowiednia formę, wymiar i elementy budowy), wymianie i dostosowaniu posadzek i ścian w salach lekcyjnych i na korytarzach szkoły poprzez zastosowanie matowych i antypoślizgowych powierzchni, zastosowanie rozwiązań ograniczających oślepienia światłem dziennym, a także przegrzania w upalne dni poprzez montaż np. rolet lub innych rozwiązań ograniczające dostęp promieni światła do przestrzeń lekcyjnych i korytarza, remont łazienek oraz zastosowaniem na terenie całego budynku rozwiązań i oznaczeń o charakterze informacyjnym pozwalające uczniom odnaleźć się w przestrzeni szkolnej np. uzupełnieniu numeracji i opisu pomieszczeń z uwzględnieniem warunków wzrokowych i dotykowych - pisane w sposób kontrastowy, za pomocą druku wypukłego i/lub w alfabecie Braille’a).

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

45421131-1 - Instalowanie drzwi

45432100-5 - Kładzenie i wykładanie podłóg

45442100-8 - Roboty malarskie

45421143-8 - Instalowanie zasłon

45211310-5 - Roboty budowlane w zakresie łazienek

34928470-3 - Elementy oznakowania

44423450-0 - Tabliczki firmowe

31523200-0 - Trwałe znaki informacyjne

4.5.5.) Wartość części: 1137244,45 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

CZĘŚĆ 3: Wykonanie prac budowlanych i remontowo-adaptacyjnych
w oddziale przedszkolnym w Szkole Podstawowej w Juliopolu

Zadanie obejmuje następujące prace:
przebudowa oraz adaptacja i modernizacja sali na potrzeby oddziału przedszkolnego wchodzącego w skład Szkoły Podstawowej w Juliopolu w zakresie wykonania prac remontowo-adaptacyjnych, wykonania instalacji elektrycznej, malowanie pomieszczeń, dostosowanie sanitariatów na potrzeby użytkowania przez dzieci z oddziału przedszkolnego.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45442100-8 - Roboty malarskie

45211310-5 - Roboty budowlane w zakresie łazienek

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

4.5.5.) Wartość części: 199119,73 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 204180,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 293724,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 204180,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: MATANET Mateusz Momot

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9462416975

7.3.3) Ulica: Paderewskiego 14/38

7.3.4) Miejscowość: Lublin

7.3.5) Kod pocztowy: 20-860

7.3.6.) Województwo: lubelskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-06

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 204180,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 949560,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1150050,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1150050,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Remontowo Budowlany Paulina Jedut

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7142063876

7.3.3) Ulica: ul. Przemysłowa 20

7.3.4) Miejscowość: Lubartów

7.3.5) Kod pocztowy: 21-100

7.3.6.) Województwo: lubelskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-25

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1150050,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 258300,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 297660,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 258300,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Remontowo Budowlany Paulina Jedut

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7142063876

7.3.3) Ulica: ul. Przemysłowa 20,

7.3.4) Miejscowość: Lubartów

7.3.5) Kod pocztowy: 21-100

7.3.6.) Województwo: lubelskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-25

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 258300,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-08-04 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane