Przebudowa drogi wewnętrznej w Klęku- droga dojazdowa do gruntów rolnych

Gmina Stryków

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00376013
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00376013/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-04 09:59
Lokalizacja
Stryków, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-bc425dde-3999-4402-8fdb-f926784ea429
Identyfikator
7331307575
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, drógRoboty budowlaneRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty w zakresie nawierzchni drógRoboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

Wykonawcy

1 przyznane

WOJCIECH DANIELCZYKBedoń Przykościelny, PL · lot 0
414 184,62 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00376013 z dnia 2026-08-04

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi wewnętrznej w Klęku- droga dojazdowa do gruntów rolnych

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Stryków

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 472057833

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Tadeusza Kościuszki 27

1.5.2.) Miejscowość: Stryków

1.5.3.) Kod pocztowy: 95-010

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL712 - Łódzki

1.5.7.) Numer telefonu: 427198002

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: strykow@strykow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://platformazakupowa.pl/pn/gmina_strykow

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1320878

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa drogi wewnętrznej w Klęku- droga dojazdowa do gruntów rolnych

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-bc425dde-3999-4402-8fdb-f926784ea429

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00376013

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-04

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00009089/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.9 Budowa drogi wewnętrznej w Klęku - droga dojazdowa do gruntów rolnych

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00275816

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IZP.271.15.2026.IZ.PZP

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 368703,19 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

W ramach planowanego zamówienia należy wykonać przebudowę drogi wewnętrznej w miejscowości Klęk w granicach istniejącego pasa drogowego. Na drodze wewnętrznej zaprojektowano jezdnię bitumiczną o szerokości 3,50 m i przekroju jednostronnym o spadkach 2,00% wraz z obustronnymi poboczami z kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznie
o szerokości od 0,25 m i spadku 8,00 %. Rozwiązanie wysokościowe na początku i końcu przebudowywanego odcinka drogi rozwiązano poprzez dowiązanie się do istniejących wysokości jezdni z zachowaniem istniejących spadków. Dodatkowo należy przebudować istniejące zjazdy przylegające do przebudowywanej drogi. W ramach zadania należy wyregulować sytuacyjno – wysokościowo, w granicach istniejącego pasa drogowego, wszystkie urządzenia obce oraz istniejące zjazdy o nawierzchni utwardzonej i nieutwardzonej nawiązując się do krawędzi przebudowywanej jezdni i zjazdów oraz do przyległego terenu oraz obsypać ziemią zaprojektowane pobocza licując je z istniejącym terenem. Oprócz tego należy usunąć krzewy (wraz z wyrwaniem korzeni i wyregulowaniem skrajni drogi) kolidujące z planowaną inwestycją. Roboty budowlane w zakresie przebudowy drogi gminnej wewnętrznej nie będą ingerować we włączenie w ul. Serwituty.
Łączna długość przebudowywanej drogi wynosi ok. 315,00 mb.


Konstrukcja jezdni i zjazdów:
1. Warstwa ścieralna – AC 11 S gr. 4 cm (beton asfaltowy – standard KR 3),
2. Skropienie warstwy wiążącej emulsją,
3. Warstwa wiążąca – AC 16 W gr. 5 cm (beton asfaltowy – standard KR 3),
4. Skropienie warstwy podbudowy zasadniczej emulsją,
5. Podbudowa zasadnicza z kruszywa łamanego 0/31,5 mm (C90/3) stab. mech. gr. 20 cm,
6. Ulepszone podłoże z mieszanki związanej cementem klasy C 1,5/2, gr. 20 cm.

Konstrukcja pobocza:
Pobocze z kruszywa łamanego 0/31,5 mm (C90/3) stab. mech. gr. 10 cm 7

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45000000-7 - Roboty budowlane

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 414184,62 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 513530,17 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 414184,62 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: DROGI I BRUKI Wojciech Danielczyk

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7282379473

7.3.3) Ulica: Brzezińska

7.3.4) Miejscowość: Bedoń Przykościelny

7.3.5) Kod pocztowy: 95-020

7.3.6.) Województwo: łódzkie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-21

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 414184,62 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-10-05

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-08-04 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane