Remont instalacji elektrycznej na parterze i pierwszym piętrze w budynku dydaktycznym ZSCKR w Różańcu

ZESPÓŁ SZKÓŁ CENTRUM KSZTAŁCENIA ROLNICZEGO IM. WINCENTEGO WITOSA W RÓŻAŃCU

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00376049
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00376049/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-04 10:07
Lokalizacja
Tarnogród, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-e14fe13f-dd51-4ddf-a88b-502009e4a041
Identyfikator
9181039877
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty instalacyjne w budynkachRoboty instalacyjne elektryczneRoboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznychElektryczne elektrycznych urządzeń rozdzielczychLokalna sieć komputerowaSprzęt i kable telekomunikacyjne

Wykonawcy

1 przyznane

ELMARKOWICZ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot 0
398 500 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00376049 z dnia 2026-08-04

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont instalacji elektrycznej na parterze i pierwszym piętrze w budynku dydaktycznym ZSCKR w Różańcu

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: ZESPÓŁ SZKÓŁ CENTRUM KSZTAŁCENIA ROLNICZEGO IM. WINCENTEGO WITOSA W RÓŻAŃCU

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000098186

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Różaniec Pierwszy 94

1.5.2.) Miejscowość: Tarnogród

1.5.3.) Kod pocztowy: 23-420

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL812 - Chełmsko-zamojski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@zsckrrozaniec.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: zsckrrozaniec.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-e14fe13f-dd51-4ddf-a88b-502009e4a041

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont instalacji elektrycznej na parterze i pierwszym piętrze w budynku dydaktycznym ZSCKR w Różańcu

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e14fe13f-dd51-4ddf-a88b-502009e4a041

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00376049

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-04

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00059206/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Wykonanie remontu instalacji elektrycznej w budynku szkoły na parterze i pierwszym piętrze

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00328416

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.3/2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot zamówienia obejmuje Remont instalacji elektrycznej na parterze i pierwszym piętrze w budynku dydaktycznym ZSCKR w Różańcu.
Zakres rzeczowy robót przewidzianych do wykonania w ramach niniejszego zamówienia obejmuje:

1. Demontaż istniejącej instalacji elektrycznej,
2. Demontaż istniejącej instalacji gniazdowej,
3. Demontaż istniejących tablic rozdzielczych,
4. Wykonanie nowej instalacji oświetleniowej,
5. Wykonanie nowej instalacji gniazdowej,
6. Wykonanie nowej instalacji teletechnicznej,
7. Wykonanie nowej instalacji dzwonkowej,
8. Wykonanie nowych tablic rozdzielczych,
9. Instalacja oświetlenia awaryjnego,
10. Instalacja sieci komputerowej, monitoring,
11. Demontaż i montaż nowych opraw oświetleniowych,
12. Pomiary i próby po montażowe,
13. Sporządzenie i przekazanie Zamawiającemu końcowej dokumentacji powykonawczej w tym dokumentów pozwalających na ocenę prawidłowego wykonania przedmiotu umowy wymaganych aktualnymi przepisami prawa, protokołów odbiorów technicznych, protokołów prób, pomiarów oraz badań, dokumentacji projektowej powykonawczej z wykazem wprowadzonych zmian w stosunku do dokumentacji pierwotnej, jak również dostarczenie kart gwarancyjnych z warunkami gwarancji, instrukcji (w języku polskim) użytkowania i obsługi urządzeń i wyrobów dostarczonych i wbudowanych przez Wykonawcę oraz przeszkolenie przedstawicieli Użytkownika w zakresie użytkowania i obsługi tych urządzeń i wyrobów.

Składają się na niego następujące dokumenty na podstawie których należy wykonać przedmiot zamówienia:

− Projekt wykonawczy
− Specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych (STWiORB)
− Przedmiar robót.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

45317300-5 - Elektryczne elektrycznych urządzeń rozdzielczych

32410000-0 - Lokalna sieć komputerowa

32520000-4 - Sprzęt i kable telekomunikacyjne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 398500,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 398500,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 398500,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ELMARKOWICZ Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5252901047

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-28

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 398500,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-08-30
2026-08-04 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane