Zajęcia wyrównujące i edukacyjne - działanie realizowane przez Gminę Lublin/MOPR w Lublinie współfinansowane ze środków EFS Plus w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Lubelskiego 2021-2027
Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Lublinie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00376082
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2026-08-04 10:13
- Lokalizacja
- Lublin, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 9461776714
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi edukacyjne i szkoleniowe
Wykonawcy
3 przyznane
MARIUSZ WIŚNIEWSKILublin, PL
70 560 PLNMARIUSZ WIŚNIEWSKILublin, PL
70 560 PLNMARIUSZ WIŚNIEWSKILublin, PL
21 168 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.