„Remont sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Małogoszczu”.

Samorządowe Centrum Oświaty w Małogoszczu

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00186809
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00186809/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-04-11 10:04
Lokalizacja
Małogoszcz, świętokrzyskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-0b4e8461-2f02-427a-833b-72dbe22ae587
Identyfikator
6562332816
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemneRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychRoboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskiePokrywanie podłóg i ścianRoboty malarskie i szklarskieRoboty budowlane wykończeniowe, pozostałeInstalowanie centralnego ogrzewaniaRoboty instalacyjne elektryczne

Wykonawcy

1 przyznane

ANDRZEJ KĘCKIKielce, PL · lot 0
527 045,34 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00186809 z dnia 2025-04-11

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Remont sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Małogoszczu”.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Samorządowe Centrum Oświaty w Małogoszczu

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 366084370

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Jaszowskiego 3a

1.5.2.) Miejscowość: Małogoszcz

1.5.3.) Kod pocztowy: 28-366

1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL722 - Sandomiersko-jędrzejowski

1.5.7.) Numer telefonu: 413855226

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sco@malogoszcz.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.malogoszcz.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://scomalogoszcz.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


rachunkowo-księgowa

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Remont sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Małogoszczu”.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0b4e8461-2f02-427a-833b-72dbe22ae587

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00186809

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-04-11

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00042628/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Remont sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Małogoszczu

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00077481

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SCO.2.26.1.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 530000,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1.Przedmiotem zamówienia objętego niniejszym postępowaniem jest remont Sali gimnastycznej w Szkole Podstawowej w Małogoszczu.
Remont sali gimnastycznej oraz zaplecza polegał będzie na wymianie stolarki okiennej, demontażu parkietu, obudowy grzejników oraz drabinek ze ścian, demontażu instalacji centralnego ogrzewania (grzejniki) i instalacji elektrycznej. Zamontowaniu nowych okien zewnętrznych oraz nowych grzejników wraz z obudowami w sali gimnastycznej. Wykonaniu nowej podłogi wykończonej wykładzina sportową. Pomalowaniu ścian sali gimnastycznej oraz ścian i sufit magazynu na sprzęt sportowy wraz z pod szpachlowaniem nierówności oraz odgrzybieniem miejsc po zaciekach. Wymianie opraw oświetleniowych w magazynie na sprzęt sportowy. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 10 do SWZ
2. Dokumentacja techniczna określająca przedmiot zamówienia i stanowiąca podstawę do realizacji robót:
a) specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót,
b) przedmiar robót.
3. Jeżeli w opisie przedmiotu zamówienia, załączonych dokumentach znajduje się odniesienie przedmiotu zamówienia do norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, w art. 101 ust.1 pkt 2 oraz ust. 3 ustawy Pzp, Zamawiający informuje, że dopuszcza wówczas rozwiązania równoważne opisywanym, a odniesienie takie należy odczytywać wraz z określeniem ,,lub równoważne”. 5.W celu prawidłowego sporządzenia oferty Zamawiający zaleca przeprowadzenie wizji lokalnej terenu budowy i jego otoczenia. Koszty dokonania wizji lokalnej terenu budowy poniesie wykonawca. Osoba do kontaktu: Renata Smagacz, Dyrektor Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Małogoszczu, telefon do kontaktu: 41 38 553 76, r.smagacz@lomalogoszcz.pl Wykonanie wizji lokalnej nie jest obowiązkowe. Niewykonanie wizji lokalnej nie będzie skutkowało odrzuceniem oferty.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45420000-7 - Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie

45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian

45440000-3 - Roboty malarskie i szklarskie

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 10

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 10

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 7

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 428492,15 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 445347,46 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 428492,15 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ANDRZEJ KĘCKI PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO - HANDLOWE HEWANAG

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6570001778

7.3.3) Ulica: ZAGNAŃSKA 220 a

7.3.4) Miejscowość: KIELCE

7.3.5) Kod pocztowy: 25-563

7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-03-28

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 527045,34 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2025-06-02 do 2025-08-22
2025-04-11 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane