Usługi w zakresie wsparcia rodziny i systemu pieczy zastępczej

Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00376151
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2026-08-04 10:32
Lokalizacja
Konin, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
6651654912
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Specjalistyczne usługi medyczneUsługi edukacyjne i szkoleniowe

Wykonawcy

2 przyznane

Ośrodek Nauczania Języków Obcych Języki Świata; Veritum Centrum Szkoleniowe Katarzyna Anna RokickaBiałystok, PL
28 350 PLN
Ośrodek Nauczania Języków Obcych Języki Świata; Veritum Centrum Szkoleniowe Katarzyna Anna RokickaBiałystok, PL
28 350 PLN

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.