Remont odcinków poboczy dróg powiatowych na terenie powiatu lubińskiego

POWIAT LUBIŃSKI

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00376201
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00376201/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-04 10:45
Lokalizacja
Lubin, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-76a2982d-08d4-4ed3-b1a2-a7058e6f3d78
Identyfikator
6922340500
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie różnych nawierzchni

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00376201 z dnia 2026-08-04

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont odcinków poboczy dróg powiatowych na terenie powiatu lubińskiego

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIAT LUBIŃSKI

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 390647222

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Jana Kilińskiego 12B

1.5.2.) Miejscowość: Lubin

1.5.3.) Kod pocztowy: 59-300

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL516 - Legnicko-głogowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: bzp@powiat-lubin.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: powiat-lubin.bip.gov.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://powiat-lubin.ezamawiajacy.pl/pn/powiat-lubin/demand/305097/notice/public/details

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont odcinków poboczy dróg powiatowych na terenie powiatu lubińskiego

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-76a2982d-08d4-4ed3-b1a2-a7058e6f3d78

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00376201

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-04

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00024041/09/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.7 Remont dróg oraz poboczy o nawierzchni gruntowej

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00343765

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: BZP.272.31.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 385522,80 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie prac remontowych polegających m.in. na ścince poboczy, uzupełnieniu kruszywem łamanym, wraz z zagęszczeniem i miałowaniem odcinków poboczy dróg powiatowych na terenie powiatu lubińskiego. Przedmiotowe zamówienie obejmuje swym zakresem prace przygotowawcze, w tym oznakowanie robót w terenie, przywrócenie terenu robót do stanu pierwotnego, a także wywóz i utylizacja odpadów, powstałych w wyniku prowadzonych robót.
2. Zakres robót obejmuje m.in:
a) ścinanie zawyżonego pobocza na drogach powiatowych na średniej wysokości do 15 cm – 32 500,00 m2,
b) wykonanie koryta na poboczu na głębokość 15 cm – 940,00 m2,
c) uzupełnieniem nawierzchni pobocza kruszywem łamanym z miałowaniem - grubość po zagęszczeniu 15 cm – 940,00 m2.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Jedyna złożona oferta Wykonawcy RMK-maszyny Sp. z o.o. ul. Rzeźnicza 4,
59-300 Lubin, podlega odrzuceniu na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy.
2026-08-04 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane