Kontynuacja przebudowy części DP 1020K ul. Patelskiego w Kwaczale

POWIATOWY ZARZĄD DRÓG W CHRZANOWIE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00376264
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00376264/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-04 11:01
Lokalizacja
Chrzanów, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-293d4c85-6c4b-4517-81c1-fd5d87a5292b
Identyfikator
6282000183
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

Wykonawcy

1 przyznane

BERGER BAU POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWrocław, PL · lot 0
298 851,65 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00376264 z dnia 2026-08-04

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Kontynuacja przebudowy części DP 1020K ul. Patelskiego w Kwaczale

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIATOWY ZARZĄD DRÓG W CHRZANOWIE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 356287916

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Majora Franciszka Grzybowskiego 7A

1.5.2.) Miejscowość: Chrzanów

1.5.3.) Kod pocztowy: 32-500

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL21A - Oświęcimski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: a.przygodzka@pzd-chrzanow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.pzd-chrzanow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-293d4c85-6c4b-4517-81c1-fd5d87a5292b

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


bieżące utrzymanie dróg powiatowych

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Kontynuacja przebudowy części DP 1020K ul. Patelskiego w Kwaczale

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-293d4c85-6c4b-4517-81c1-fd5d87a5292b

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00376264

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-04

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00127976/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.5 Kontynuacja przebudowy części DP 1020K ul. Patelskiego w Kwaczale

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00329915

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.3223.5.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 366037,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są roboty drogowe na odcinku drogi publicznej klasy „Z” –
ul. Patelskiego w miejscowości Kwaczała na długości 435mb – od km 5+395 do km 5+830 (początek od przepustu drogowego przebiegającego w poprzek drogi powiatowej przy skrzyżowaniu z ul. Ławki - koniec 100m przed budynkiem nr 106 – w miejscu gdzie kończy się nawierzchnia w złym stanie i zaczyna nawierzchnia w stanie dobrym).
W ramach przebudowy przewiduje się:
- wykonanie frezowania nawierzchni asfaltowej na zimno przy użyciu frezarki na głębokości śr. 6 cm
- ułożenie siatki geokompozytowej wzmacniającej do nawierzchni bitumicznych o wytrzymałości wzdłuż/wszerz 100kN/m / 100kN/m
- wykonanie odtworzenia nawierzchni z mieszanek mineralno-bitumicznych grysowo-żwirowych, warstwa asfaltowa wiążąca gr. 4cm oraz warstwa ścieralna, grubości 4 cm
- wykonanie odtworzenia poboczy drogowych z destruktu bitumicznego, grubość warstwy po zagęszczeniu do 15 cm wraz z powierzchniowym utrwalaniem emulsją asfaltową i grysem
- odtworzenie prawidłowego profilu poprzecznego rowu przydrożnego
- udrożnienie zamulonego przepustu drogowego
- odtworzenie (remont) betonowej ścianki czołowej przepustu drogowego

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 298851,65 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 439297,58 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 298851,65 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: BERGER BAU POLSKA SP Z O.O.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 930217343

7.3.3) Ulica: SZCZECIŃSKA 11

7.3.4) Miejscowość: Wrocław

7.3.5) Kod pocztowy: 54-517

7.3.6.) Województwo: dolnośląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

Wszystkie roboty niezastrzeżone przez Zamawiającego do osobistego wykonania przez Wykonawcę.

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-04

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 298851,65 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące

2026-08-04 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane