Budowa hali sportowej w Ligocie Prószkowskiej

Gmina Prószków

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00186852
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00186852/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-04-11 10:14
Lokalizacja
Prószków, opolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-dcc7a7ef-3045-4265-a9b3-97ec6f7f9058
Identyfikator
9910284648
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowychRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneZbrojenieFundamentowanieRoboty muroweRoboty izolacyjneBetonowanieWykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne robotyTynkowanieInstalowanie ścianek działowychRoboty w zakresie stolarki budowlanejKładzenie i wykładanie podłógKładzenie glazuryRoboty malarskieRoboty przy wznoszeniu rusztowańIzolacja cieplnaRoboty w zakresie różnych nawierzchniPrzygotowanie terenu pod budowęRoboty w zakresie zagospodarowania terenuInstalacja rurociągówRoboty sanitarneRoboty instalacyjne w budynkachRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneInstalowanie wentylacjiWentylatory wyciągoweWymienniki ciepłaRoboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznychRoboty w zakresie instalacji elektrycznychMontaż instalacji piorunochronnejRoboty w zakresie okablowania elektrycznegoElektryczne elektrycznych urządzeń rozdzielczych

Wykonawcy

1 przyznane

PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANE "PROFBUD" WOJTAS SPÓŁKA JAWNAOpole, PL · lot 0
2 576 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00186852 z dnia 2025-04-11

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa hali sportowej w Ligocie Prószkowskiej

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Prószków

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 531413248

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Opolska 17

1.5.2.) Miejscowość: Prószków

1.5.3.) Kod pocztowy: 46-060

1.5.4.) Województwo: opolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL524 - Opolski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@proszkow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.proszkow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/proszkow/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa hali sportowej w Ligocie Prószkowskiej

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-dcc7a7ef-3045-4265-a9b3-97ec6f7f9058

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00186852

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-04-11

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00015876/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Budowa hali sportowej w Ligocie Prószkowskiej

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00135204

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RO.271.2.2025.ZP

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 1903387,79 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Planowania inwestycja polega na budowie hali sportowej z boiskiem wielofunkcyjnym przy publicznej szkole podstawowej w Ligocie Prószkowskiej wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną. Projektowany obiekt jest obiektem halowym na planie prostokąta. Dach hali to łukowa systemowa blacha w konstrukcji samonośnej izolowana od środka wełną mineralną gr. 20 cm zamknięta blachą trapezową gr. 10 cm. Konstrukcję nośną stanowią słupy żelbetowe posadowione na stopach fundamentowych. Ściany hali stanowią ściany murowane gr. 24 cm izolowane styropianem EPS200. Elewację ścian stanowić będą płytki klinkierowe czerwone zbliżone stylem do istniejącej elewacji publicznej szkoły podstawowej.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45212200-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45262310-7 - Zbrojenie

45262210-6 - Fundamentowanie

45262520-2 - Roboty murowe

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45262300-4 - Betonowanie

45261000-4 - Wykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne roboty

45410000-4 - Tynkowanie

45421152-4 - Instalowanie ścianek działowych

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

45432100-5 - Kładzenie i wykładanie podłóg

45431200-9 - Kładzenie glazury

45442100-8 - Roboty malarskie

45262100-2 - Roboty przy wznoszeniu rusztowań

45321000-3 - Izolacja cieplna

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu

45231112-3 - Instalacja rurociągów

45232460-4 - Roboty sanitarne

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45331210-1 - Instalowanie wentylacji

39714110-4 - Wentylatory wyciągowe

42511100-2 - Wymienniki ciepła

45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

45312311-0 - Montaż instalacji piorunochronnej

45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego

45317300-5 - Elektryczne elektrycznych urządzeń rozdzielczych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2576000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 4580274,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 2576000,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Budowlane "PROFBUD" Wojtas Spółka Jawna

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7542733010

7.3.3) Ulica: Budowlanych

7.3.4) Miejscowość: Opole

7.3.5) Kod pocztowy: 45-123

7.3.6.) Województwo: opolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-04-11

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 2576000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 165 dni

2025-04-11 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane