„Modernizacja drogi gminnej w miejscowości Ogrodniki na dz. nr 244 i 236/3 obręb Ogrodniki, Gmina Milejewo”
Gmina Milejewo
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00376424
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00376424/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-04 11:37
- Lokalizacja
- Milejewo, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-9ed62a94-542f-41dc-beb9-fe5f5d95743e
- Identyfikator
- 5783033342
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00376424 z dnia 2026-08-04 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Modernizacja drogi gminnej w miejscowości Ogrodniki na dz. nr 244 i 236/3 obręb Ogrodniki, Gmina Milejewo”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Milejewo
1.3.) Oddział zamawiającego: Gmina Milejewo
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 170747684
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Elbląska 47
1.5.2.) Miejscowość: Milejewo
1.5.3.) Kod pocztowy: 82-316
1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL621 - Elbląski
1.5.7.) Numer telefonu: 552312284
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ugmilejewo@elblag.com.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.milejewo.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
www.bip.milejewo.pl www.milejewo.pl www.ugmilejewo.ezamowienia.com1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Modernizacja drogi gminnej w miejscowości Ogrodniki na dz. nr 244 i 236/3 obręb Ogrodniki, Gmina Milejewo”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9ed62a94-542f-41dc-beb9-fe5f5d95743e
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00376424
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-04
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00039114/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 „Modernizacja drogi gminnej w miejscowości Ogrodniki na dz. nr 244 i 236/3 obręb Ogrodniki, Gmina Milejewo"
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00320599
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RO.271.15.2026.AW
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 307469,12 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
3. Przedmiotem zamówienia jest:
Remont drogi gminnej wewnętrznej w miejscowości Ogrodniki na dz. nr 244 i 236/3, obręb Ogrodniki, Gmina Milejewo. Zakres prac obejmuje wykonanie nawierzchni drogi z płyt drogowych żelbetowych oraz zjazdów z płyt YOMB i poboczy z kruszywa. Zaplanowano wykonanie niezbędnych prac dodatkowych tj. oznakowania pionowego.
W ramach inwestycji planuje się również: wykonania stałej organizacji ruchu drogowego po wykonaniu prac oraz wykonania dokumentacji powykonawczej (w tym inwentaryzacji geodezyjnej) do dnia dokonania odbioru końcowego robót.
4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi przedmiar robót wraz z opisem wykonania prac.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45220000-5 - Roboty inżynieryjne i budowlane
45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
45233250-6 - Roboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem dróg
45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 323619,77 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 389183,19 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 323619,77 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zbigniew Janeczek Usługi Transportowe
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5781012058
7.3.3) Ulica: Elbląska 75
7.3.4) Miejscowość: Milejewo
7.3.5) Kod pocztowy: 82-316
7.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-03
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 323619,77 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-09-30| 2026-08-04 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |