"Roboty Budowlane – Demontaż istniejącej platformy z szybem oraz budowa nowego szybu windowego wraz z montażem nowego dźwigu osobowego w budynku Przychodni - WSOZ im. T. Browicza w Bydgoszczy"

Wojewódzki Szpital Obserwacyjno-Zakaźny im Tadeusza Browicza

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00376438
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00376438/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-04 11:39
Lokalizacja
Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-cf8a7974-2730-4060-859b-796c309b2067
Identyfikator
5542212988
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty inżynieryjne i budowlaneRoboty budowlane w zakresie budynkówRoboty instalacyjne w budynkachInstalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnychRoboty instalacyjne elektryczneRoboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznychRoboty w zakresie burzenia, roboty ziemneInne instalacje elektryczneWindyInstalowanie windRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychTynkowanie

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00376438 z dnia 2026-08-04

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
"Roboty Budowlane – Demontaż istniejącej platformy z szybem oraz budowa nowego szybu windowego wraz z montażem nowego dźwigu osobowego w budynku Przychodni - WSOZ im. T. Browicza w Bydgoszczy"

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Wojewódzki Szpital Obserwacyjno-Zakaźny im Tadeusza Browicza

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000979188

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Św. Floriana 12

1.5.2.) Miejscowość: Bydgoszcz

1.5.3.) Kod pocztowy: 85-030

1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL613 - Bydgosko-toruński

1.5.7.) Numer telefonu: 52 325 5682

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: a.renk@wsoz.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wsoz.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://wsoz-bydgoszcz.ezamawiajacy.pl/pn/WSOZ-BYDG/demand/305055/notice/public/details

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

"Roboty Budowlane – Demontaż istniejącej platformy z szybem oraz budowa nowego szybu windowego wraz z montażem nowego dźwigu osobowego w budynku Przychodni - WSOZ im. T. Browicza w Bydgoszczy"

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-cf8a7974-2730-4060-859b-796c309b2067

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00376438

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-04

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

PODNIESIENIE JAKOŚCI I DOSTĘPNOŚCI USŁUG MEDYCZNYCH POPRZEZ MODERNIZACJĘ ORAZ DOPOSAŻENIE WOJEWÓDZKIEJ PRZYCHODNI DERMATOLOGICZNEJ I CHORÓB ZAKAŹNYCH” NR FEKP.06.09-IZ.00-0003/25 WSPÓŁFINANSOWANY Z EUROPEJSKIEGO FUNDUSZU ROZWOJU REGIONALNEGO W RAMACH PRIORYTETU 6. Ogłoszenie nr 2026/BZP 00336710/01 z dnia 2026-07-10 2026-

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00336680/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 022/11/2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 532828,65 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

"Roboty Budowlane – Demontaż istniejącej platformy z szybem oraz budowa nowego szybu windowego wraz z montażem nowego dźwigu osobowego w budynku Przychodni - WSOZ im. T. Browicza w Bydgoszczy"
Przedmiotem zamówienia jest rozbudowa zasadniczej bryły obiektu o zewnętrzny szyb dźwigu osobowego zlokalizowany w miejscu istniejącej – przeznaczonej do demontażu, platformy zewnętrznej, przy elewacji południowej, wymiana oraz montaż nowego dźwigu wraz z szybem windowym w Wojewódzkiej Przychodni Dermatologicznej i Chorób Zakaźnych przy ul. Kurpińskiego 5a z siedzibą w Bydgoszczy, zgodnie z dokumentacją techniczną będącą załącznikiem nr 3 do SWZ

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45220000-5 - Roboty inżynieryjne i budowlane

45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45316000-5 - Instalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnych

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45000000-7 - Roboty budowlane

45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne

45317000-2 - Inne instalacje elektryczne

42416100-6 - Windy

45313100-5 - Instalowanie wind

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45410000-4 - Tynkowanie

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Działając na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2026 r. poz. 793 z późn. zm.), Zamawiający zawiadamia o odrzuceniu oferty Wykonawcy: PRZEDSIĘBIORSTWO ORGANIZACJI BUDOWNICTWA POBUD Sp. z o.o., ul. Adama Grzymały Siedleckiego 14 lok. -, 85-868 Bydgoszcz, NIP: 5540235689 w przedmiotowym postępowaniu. Zgodnie z Rozdziałem IV pkt. 11 Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ), Wykonawca był zobowiązany do złożenia wraz z ofertą kosztorysu ofertowego wraz z zestawieniem materiałów, przygotowanym w oparciu o udostępnioną dokumentację projektową oraz przedmiary robót. Kosztorysy ofertowe należało sporządzić przy uwzględnieniu metody uproszczonej, w formacie ath (lub innym edytowalnym) oraz w PDF. Wykonawca w złożonej ofercie złożył kosztorys ofertowy tylko w formacie PDF co jest niezgodne z wymaganiami określonymi w Specyfikacji Warunków Zamówienia. Wobec powyższego należy uznać, iż oferta w/w Wykonawcy podlega odrzuceniu.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

2026-08-04 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane