robota budowlana pn. „Modernizacja barierek i balkonów oraz fasady frontowej budynku PZOL w Grojcu”
POWIATOWE ZAKŁADY OPIEKUŃCZO-LECZNICZE W GROJCU
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00376592
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00376592/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-04 12:09
- Lokalizacja
- Grojec, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-89686c25-d909-4663-8649-c5b79d38d0b2
- Identyfikator
- 5491669659
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00376592 z dnia 2026-08-04 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
robota budowlana pn. „Modernizacja barierek i balkonów oraz fasady frontowej budynku PZOL w Grojcu”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIATOWE ZAKŁADY OPIEKUŃCZO-LECZNICZE W GROJCU
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000298301
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: al. Ogrodowa 1
1.5.2.) Miejscowość: Grojec
1.5.3.) Kod pocztowy: 32-615
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL21A - Oświęcimski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: mmilon@pzolgrojec.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pzolgrojec.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-89686c25-d909-4663-8649-c5b79d38d0b21.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
robota budowlana pn. „Modernizacja barierek i balkonów oraz fasady frontowej budynku PZOL w Grojcu”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-89686c25-d909-4663-8649-c5b79d38d0b2
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00376592
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-04
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00024637/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Modernizacja barierek i balkonów oraz fasady frontowej budynku PZOL w Grojcu
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00334163
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: PZOL.ZP.262a.7.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest robota budowlana pn. „Modernizacja barierek i balkonów oraz fasady frontowej budynku PZOL w Grojcu” przy al. Ogrodowej 1, 32-615 Grojec
a) zakres robót zgodnie z:
- Przedmiarem robót – zał. nr 7 do SWZ,
- Specyfikacją techniczną wykonania i odbioru robót budowlanych – zał. nr 8 do SWZ,
- Opisem przedmiotu zamówienia – zał. nr 9 do SWZ,
- Pozwoleniem Małopolskiego Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków na prowadzenie robót budowlanych – zał. nr 10 do SWZ.
b) Zakres robót obejmuje również wykonanie przez Wykonawcę wszelkich prac związanych z wymogami BHP, organizacją i realizacją robót bez zakłóceń.
c) Cena ofertowa obejmuje cały zakres robót potrzebny do wykonania robót ujętych w przedmiarze robót (zał. nr 7 do SWZ) - w tym także prace nie uwzględnione w przedmiarze robót a niezbędne do należytego oraz zgodnego ze sztuką budowlaną wykonania przedmiotu umowy i oddania przedmiotu umowy do użytkowania oraz ze Specyfikacją techniczną wykonania i odbioru robót budowlanych (zał. nr 8 do SWZ) i Opisem przedmiotu zamówienia (zał. nr 9 do SWZ), pozwoleniem Małopolskiego Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków (zał. nr 10 do SWZ).
d) Powiatowe Zakłady Opiekuńczo-Lecznicze w Grojcu informują, iż roboty budowalne zostały zgłoszone w Starostwie Powiatowym w Oświęcimiu.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45247240-4 - Roboty budowlane w zakresie barier stałych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45000000-7 - Roboty budowlane
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45432000-4 - Kładzenie i wykładanie podłóg, ścian i tapetowanie ścian
45324000-4 - Roboty w zakresie okładziny tynkowej
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia - Postępowanie unieważnione na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy Prawo zamówień publicznychSEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 969688,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 969688,00 PLN
| 2026-08-04 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |