Dostosowanie budynku Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Brzeźnicy do potrzeb osób z niepełnosprawnościami

Zespół Szkolno- Przedszkolny w Brzeźnicy

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00376681
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00376681/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-04 12:26
Lokalizacja
Brzeźnica, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-629fe0fc-0be0-4485-8398-54a9b14c2fc6
Identyfikator
5512499092
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

WindyInstalowanie windRoboty instalacyjne elektryczneRoboty murarskie i muroweRoboty w zakresie stolarki budowlanejRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneTynkowaniePokrywanie podłóg i ścianRoboty malarskie i szklarskie

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00376681 z dnia 2026-08-04

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Dostosowanie budynku Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Brzeźnicy do potrzeb osób z niepełnosprawnościami

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zespół Szkolno- Przedszkolny w Brzeźnicy

1.3.) Oddział zamawiającego: Zespół Szkolno- Przedszkolny w Brzeźnicy

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 120521950

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Adama Gorczyńskiego 1

1.5.2.) Miejscowość: Brzeźnica

1.5.3.) Kod pocztowy: 34-114

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL21A - Oświęcimski

1.5.7.) Numer telefonu: 33 879 27 45

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@zspbrzeznica.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zspbrzeznica.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-629fe0fc-0be0-4485-8398-54a9b14c2fc6

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostosowanie budynku Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Brzeźnicy do potrzeb osób z niepełnosprawnościami

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-629fe0fc-0be0-4485-8398-54a9b14c2fc6

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00376681

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-04

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00349169/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Dostosowanie budynku Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Brzeźnicy do potrzeb osób z niepełnosprawnościami

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

projekt pn. „Małe Talenty”

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00349565

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.1.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część I – Dostawa, montaż i uruchomienie trzech platform przyschodowych dla osób z niepełnosprawnościami

4.5.3.) Główny kod CPV: 42416100-6 - Windy

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45313100-5 - Instalowanie wind

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

4.5.5.) Wartość części: 426289,82 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część II – Adaptacja toalety dla osób z niepełnosprawnościami w budynku Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Brzeźnicy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45262500-6 - Roboty murarskie i murowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45410000-4 - Tynkowanie

45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian

45440000-3 - Roboty malarskie i szklarskie

4.5.5.) Wartość części: 59410,18 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Nie rozstrzygnięto

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Podstawa prawna:
Zgodnie z art. 255 pkt 1 ustawy Pzp:
„Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty.”

Uzasadnienie faktyczne:
W wyznaczonym terminie składania ofert na Część II postępowania nie została złożona żadna oferta.
W związku z powyższym zaistniała przesłanka określona w art. 255 pkt 1 ustawy Pzp, obligująca Zamawiającego do unieważnienia postępowania w zakresie Części II.

2026-08-04 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane