Budowa drogi dla pieszych i rowerów w ciągu DK62 w m. Gocanowo

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Bydgoszczy

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00376704
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00376704/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-04 12:31
Lokalizacja
Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-ebe9d03c-5ecc-44ea-a71c-00de1e9b9eec
Identyfikator
5542252485
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie dróg pieszychRoboty budowlane w zakresie ścieżek rowerowych

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00376704 z dnia 2026-08-04

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa drogi dla pieszych i rowerów w ciągu DK62 w m. Gocanowo

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Bydgoszczy

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 017511575

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Fordońska 6

1.5.2.) Miejscowość: Bydgoszcz

1.5.3.) Kod pocztowy: 85-085

1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL613 - Bydgosko-toruński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariatbydgoszcz@gddkia.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gddkia.gov.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://gddkia.eb2b.com.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


zarządzanie drogami krajowymi

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa drogi dla pieszych i rowerów w ciągu DK62 w m. Gocanowo

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ebe9d03c-5ecc-44ea-a71c-00de1e9b9eec

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00376704

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-04

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00114100/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.13 Budowa drogi dla pieszych i rowerów w ciągu DK 62 w m. Gocanowo

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00225108

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: OBY.D-3.2411.4.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zamówienie obejmuje w szczególności:
• Opracowanie dokumentacji projektowej wraz ze wszystkimi niezbędnymi opracowaniami, uzyskaniem decyzji,
• Uzyskanie wszystkich niezbędnych do użytkowania przedmiotu umowy decyzji administracyjnych,
• Pełnienie nadzoru autorskiego,
• Prowadzenie robót zgodnie z dokumentacją projektową, obowiązującymi przepisami prawnymi oraz sztuką budowlaną;
• Spełnienie wszelkich wymagań (badań i sprawdzeń kontrolnych) zawartych w dokumentacji projektowej i specyfikacjach technicznych,
• Zapewnienie kierowania robotami przez odpowiedni personel posiadający niezbędne kwalifikacje i uprawnienia do prowadzenia robót;
• Dostarczenie planu BIOZ oraz harmonogramu robót;
• Przestrzeganie zasad bezpieczeństwa pracy i utrzymania porządku na terenie budowy;
• Dokumentowanie przebiegu robót w Dzienniku Budowy,
• Opracowanie i wprowadzenie czasowej i stałej organizacji ruchu,
• Przygotowanie dokumentacji powykonawczej.
• Dostarczenia wszelkich niezbędnych certyfikatów, świadectw i pozwoleń niezbędnych do wykonania robót;
• Zgłoszenie wszelkich podwykonawców przewidywanych do realizacji zadania;
• Zaprojektowanie i wykonanie oświetlenia przejścia dla pieszych/przejazdu dla rowerów wg WR-D-41-4 Wytyczne projektowania infrastruktury dla pieszych. Część 4: Projektowanie oświetlenia przejść dla pieszych.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233260-9 - Roboty budowlane w zakresie dróg pieszych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233162-2 - Roboty budowlane w zakresie ścieżek rowerowych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Cena oferty z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

2026-08-04 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane