Zagospodarowanie terenu działki nr ewid. 259 obręb 0015 Lubieniów
GMINA RECZ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00376830
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00376830/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-04 12:55
- Lokalizacja
- Recz, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-45e508c2-7bcf-4a73-b3e6-1744f9b82323
- Identyfikator
- 5941535345
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00376830 z dnia 2026-08-04 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Zagospodarowanie terenu działki nr ewid. 259 obręb 0015 Lubieniów
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA RECZ
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 210966941
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Ratuszowa 17
1.5.2.) Miejscowość: Recz
1.5.3.) Kod pocztowy: 73-210
1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL427 - Szczecinecko-pyrzycki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: recz@recz.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.recz.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://gminarecz.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zagospodarowanie terenu działki nr ewid. 259 obręb 0015 Lubieniów2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-45e508c2-7bcf-4a73-b3e6-1744f9b82323
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00376830
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-04
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00025748/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Zagospodarowanie terenu działki nr ewid. 259 obręb 0015 Lubieniów
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00291494
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.02.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zagospodarowanie terenu działki nr ewid. 259 obr. Lubieniów - Przedmiotowa działka nr ewid. 259 obręb Lubieniów gmina Recz jest działką drogową dojazdową do budynku mieszkalnego wielorodzinnego zlokalizowanego na działce nr ewid. 166 oraz do budynków garażowych (w zabudowie szeregowej) zlokalizowanych na dziełkach nr ewid. 173 i 174. Jezdnia przy budynku wielorodzinnym oraz dojazd do garaży jest dwukierunkowy.
We wschodniej części działki znajduje się wiata autobusowa.
Odcinek drogi w kierunku północnym (dojazd do działki nr ewid. 3), jest niedostępny dla samochodów. Jest to odcinek przeznaczony głównie do ruchu pieszego i rowerowego – sposób użytkowania pozostaje bez zmian.
Odcinek drogi w kierunku zachodnim (dojazd do działki nr ewid. 21) posiada ograniczenie w ruchu samochodowym. Od strony budynku wielorodzinnego na działce nr 166 droga jest zamknięta dla ruchu samochodowego. Projektuje się zmianę w organizacji ruchu – odcinek zachodni projektuje się jako odcinek jednokierunkowy.
W zakresie planowanej inwestycji przewiduje się następujące roboty:
a) Rozbiórka istniejącej nawierzchni z płyt betonowych wraz z rozbiórką krawężników i obrzeży chodnikowych,
b) Wykonanie nowych nawierzchni komunikacji kołowej i pieszej wraz z wykonaniem nowych krawężników i obrzeży chodnikowych,
c) Utwardzenie miejsc postojowych,
d) Montaż drewnianej altany systemowej oraz ławeczek i śmietnika,
e) Wymianę ogrodzenia naziemnych zbiorników na gaz,
f) Montaż słupków miejskich,
g) Wymianę wiaty autobusowej.
Zadanie będzie realizowane na podstawie zgłoszenia robót budowlanych (zał. nr 10 zaświadczenie o braku sprzeciwu w sprawie wykonania robót budowlanych polegających na zagospodarowaniu terenu działki znak: B.6743.1.341.1.2025.KKSR z dnia 23.09.2025 r.).
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45233262-3 - Roboty budowlane w zakresie stref ruchu pieszego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 857120,58 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1327170,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 857120,58 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: TOM-BRUK Tomasz Apoczkin
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5941284995
7.3.4) Miejscowość: Sławęcin
7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-28
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 857120,58 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-08-04 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |