„Układanie płyt drogowych typu YOMB na drogach gruntowych Miasta Rumi w roku 2026”

GMINA MIEJSKA RUMIA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00377024
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00377024/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-04 13:31
Lokalizacja
Rumia, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-239a2994-ae2b-454b-b270-1c89709a38e9
Identyfikator
5882367750
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie budowy drógRoboty w zakresie naprawy dróg

Wykonawcy

1 przyznane

PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT SPECJALISTYCZNYCH REWERS AGNIESZKA WOJCIECH FORMELA SPÓŁKA JAWNABożepole Wielkie, PL · lot 0
535 234,5 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00377024 z dnia 2026-08-04

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Układanie płyt drogowych typu YOMB na drogach gruntowych Miasta Rumi w roku 2026”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA MIEJSKA RUMIA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 191675178

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Sobieskiego 7

1.5.2.) Miejscowość: Rumia

1.5.3.) Kod pocztowy: 84-230

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL634 - Gdański

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapubliczne@um.rumia.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.rumia.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

www.bip.rumia.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Układanie płyt drogowych typu YOMB na drogach gruntowych Miasta Rumi w roku 2026”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-239a2994-ae2b-454b-b270-1c89709a38e9

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00377024

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-04

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00019230/08/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.14 Modernizacja nawierzchni gruntowych ulic gminnych poprzez utwardzenie płytami typu Yomb

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00281577

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.19.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 535234,50 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1) Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót polegających na układaniu płyt drogowych typu YOMB na drogach gruntowych Miasta Rumi w roku 2026.
2) Zakres zamówienia obejmuje w szczególności:
a) Rozbiórkę krawężnika betonowego 15x30 na podsypce cem.-piask. wraz z ławą i oporem betonowym
b) Rozbiórkę nawierzchni z płyt betonowych wielootworowych typu YOMB wraz z utylizacją i wywozem
c) Rozbiórkę nawierzchni z płyt betonowych typu Trylinka wraz z utylizacją i wywozem
d) Wykonanie koryta w gruntach nieskalistych na gł. 50 cm wraz z wywozem i utylizacją
e) Ustawienie krawężnika betonowego 15x30 na podsypce cem.-piask. wraz z ławą fundamentową i oporem
f) Ustawienie obrzeża chodnikowego 8x30 na podsypce cem.-piask.
g) Ułożenie w-wy geowłókniny separacyjnej
h) Stabilizację gruntu cementem na głębokość 20cm
i) Podbudowę z podsypki żwirowo-piaskowej 0/16 gr. 50cm
j) Podbudowę z kruszonego betonu 0/63 gr. 30cm
k) Podbudowę z mieszanki niezwiązanej 0/31,5 gr. 30cm
l) Ułożenie nawierzchni z płyt wielootworowych typu IOMB na podsypce piaskowej 0/6 gr. 3cm
m) Ułożenie nawierzchni z kostki betonowej 10/20/8 kolor szary na podsypce cem.-piask. 1:4
n) Utwardzenie poboczy mieszanką niezwiązaną 0/31,5 gr. 15cm
o) Humusowanie (gr. 10cm) wraz z obsadzeniem mieszanką traw
p) Regulację pionowa studzienek dla włazów kanałowych
q) Regulację pionowa studzienek dla zaworów wodociągowych i Gazowych
r) Regulację pionowa studzienek dla studni teletechnicznych

3) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowią załączniki:
a) Szczegółowa Specyfikacja Techniczna (SST) – załącznik A do SWZ,
b) Zbiorcze zestawienie kosztów - załącznik nr 1a do SWZ,
c) Wzór umowy – załącznik nr 9 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 8

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 8

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 535234,50 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1475446,50 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 535234,50 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Robót Specjalistycznych REWERS Agnieszka Wojciech Formela Spółka Jawna

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5882202440

7.3.4) Miejscowość: Bożepole Wielkie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-29

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 535234,50 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-12-11
2026-08-04 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane