Dowóz uczniów niepełnosprawnych wraz z opieką do szkół i placówek oświatowych w roku szkolnym 2026/2027
Gmina Bytom
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00377196
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2026-08-04 14:02
- Lokalizacja
- Bytom, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 6262988582
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi w zakresie transportu drogowego
Wykonawcy
3 przyznane
DARIUSZ JOJKOChorzów, PL
98 919,4 PLNANNA KNAPEKDwory Drugie, PL
98 919,4 PLNKORNEL KOTBytom, PL
37 111,2 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.