„Modernizacja kompleksu sportowego Moje Boisko-Orlik 2012 przy SP w Sukowie”

Gmina Daleszyce

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00377235
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00377235/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-04 14:09
Lokalizacja
Daleszyce, świętokrzyskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-40d3285e-b751-4c2c-bb65-64a89db52b8a
Identyfikator
6572525617
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty budowlane związane z obiektami na terenach sportowychRoboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnychWznoszenie ogrodzeń

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00377235 z dnia 2026-08-04

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Modernizacja kompleksu sportowego Moje Boisko-Orlik 2012 przy SP w Sukowie”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Daleszyce

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 291010040

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Plac Staszica

1.5.2.) Miejscowość: Daleszyce

1.5.3.) Kod pocztowy: 26-021

1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@daleszyce.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: bip.daleszyce.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-40d3285e-b751-4c2c-bb65-64a89db52b8a

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Modernizacja kompleksu sportowego Moje Boisko-Orlik 2012 przy SP w Sukowie”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-40d3285e-b751-4c2c-bb65-64a89db52b8a

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00377235

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-04

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00021643/09/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.37 Modernizacja kompleksu sportowego Moje Boisko-Orlik 2012 przy SP w Sukowie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00297328

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WIN.ZP.271.14.1.2026.MD

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie prac remontowych boiska i przyległych elementów wyposażenia w ramach zadania, pn. „Modernizacja kompleksu sportowego Moje Boisko-Orlik 2012 przy SP w Sukowie” wykonywanego w ramach programu „Program modernizacji kompleksów sportowych „Moje Boisko – ORLIK 2012” Edycja 2025” zatwierdzony przez Ministerstwo Sportu i Turystyki.

2. Podstawowe parametry oraz elementy które należy uwzględnić w modernizacji boiska:
- wymiana nawierzchni na boisku sportowym o powierzchni 1860m2 (nawierzchnia z trawy syntetycznej o długości źdźbła 50 mm
- wymiana bramek 2 szt;
- wymiana siedzisk na trybunach bez naruszania ich konstrukcji;
- wymiana tablic wraz z koszami na boisku do koszykówki 2 szt.;
- wymiana instalacji ciepłej i zimnej wody w kontenerach szatniowych
- czyszczenie mechaniczne ścian kontenerów;
- wymiana podłogi w kontenerach szatniowych w tej samej technologii;
- wymiana daszku z poliwęglanu pomiędzy kontenerami szatniowymi;
- wymiana siatki piłkochwytów z bramkami boiska do piłki nożnej 2 szt.;
- wymiana uszkodzonych elementów ogrodzenia panelowego z siatki w tej samej jakości;
- odmalowanie linii boiska do koszykówki i siatkówki;
- czyszczenie mechaniczne kostki brukowej na terenie kompleksu
- doposażenie obiektu w 3 nowe ławki parkowe

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45212221-1 - Roboty budowlane związane z obiektami na terenach sportowych

45112720-8 - Roboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnych

45342000-6 - Wznoszenie ogrodzeń

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający wypełniając zobowiązania wynikające z postanowień art. 255 ustawy Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2026 poz. 793 ze zm.) informuje, iż cena oferty najkorzystniejszej przewyższa kwotę jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, dlatego też stosownie do zapisów art. 255 ust. 1 pkt 3 ustawy postępowanie unieważniono.
2026-08-04 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane