„Modernizacja budynku użyteczności publicznej w miejscowości Wyrozęby-Konaty” w ramach zadani inwestycyjnego „ Modernizacja budynków użyteczności publicznej na terenie Gminy Repki”
GMINA REPKI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00377279
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00377279/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-04 14:18
- Lokalizacja
- Repki, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-5ee40132-0323-422c-b680-07d7d5fc85a1
- Identyfikator
- 8231559680
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty budowlaneRoboty izolacyjneRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00377279 z dnia 2026-08-04 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Modernizacja budynku użyteczności publicznej w miejscowości Wyrozęby-Konaty”
w ramach zadani inwestycyjnego
„ Modernizacja budynków użyteczności publicznej na terenie Gminy Repki”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA REPKI
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 711582055
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Parkowa 7
1.5.2.) Miejscowość: Repki
1.5.3.) Kod pocztowy: 08-307
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL925 - Siedlecki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: a.skorupka@repki.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://repki.bip.net.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-5ee40132-0323-422c-b680-07d7d5fc85a11.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Modernizacja budynku użyteczności publicznej w miejscowości Wyrozęby-Konaty”w ramach zadani inwestycyjnego
„ Modernizacja budynków użyteczności publicznej na terenie Gminy Repki”
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5ee40132-0323-422c-b680-07d7d5fc85a1
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00377279
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-04
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00037126/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 „ Modernizacja budynków użyteczności publicznej na terenie Gminy Repki”
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00342190
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: In.G.Km.271.10.1.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem jest realizacja zadania pn. „Modernizacja budynku użyteczności publicznej w miejscowości Wyrozęby-Konaty” w ramach zadani inwestycyjnego
„ Modernizacja budynków użyteczności publicznej na terenie Gminy Repki”
- roboty rozbiórkowe
- roboty wykończeniowe
- roboty instalacyjne
- wykonanie termoizolacji ścian
- wykonanie instalacji sanitarnych
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45320000-6 - Roboty izolacyjne
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Prawo zamówień publicznych „cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia” Zamawiający na to zadanie zamierzał przeznaczyć kwotę 350 000,00zł brutto. Cena najtańszej oferty wynosiła 492 767,57 zł brutto.| 2026-08-04 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |