Wymiana pokrycia dachu i remont elewacji budynku biurowego Nadleśnictwa Ciechanów, nr inw. 105/045

Lasy Państwowe Nadleśnictwo Ciechanów

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00377380
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00377380/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-04 14:44
Lokalizacja
Ciechanów, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-d2b30f0e-3cb5-4f04-8823-674f2d9286b1
Identyfikator
5660010154
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty elewacyjneWykonywanie pokryć dachowychNaprawa i konserwacja dachówRoboty remontowe i renowacyjneMontaż instalacji piorunochronnejLampy i oprawy oświetlenioweRoboty przy wznoszeniu rusztowańPodświetlane znaki i szyldy

Wykonawcy

1 przyznane

ILBUD INVEST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot 0
235 510,36 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00377380 z dnia 2026-08-04

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wymiana pokrycia dachu i remont elewacji budynku biurowego Nadleśnictwa Ciechanów, nr inw. 105/045

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Lasy Państwowe Nadleśnictwo Ciechanów

1.3.) Oddział zamawiającego: Lasy Państwowe Nadleśnictwo Ciechanów

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 130014381

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Płocka 21c

1.5.2.) Miejscowość: Ciechanów

1.5.3.) Kod pocztowy: 06-400

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL922 - Ciechanowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ciechanow@olsztyn.lasy.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://ciechanow.olsztyn.lasy.gov.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/lasy_ciechanow/proceedings

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


leśnictwo

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wymiana pokrycia dachu i remont elewacji budynku biurowego Nadleśnictwa Ciechanów, nr inw. 105/045

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d2b30f0e-3cb5-4f04-8823-674f2d9286b1

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00377380

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-04

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00539769/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Wymiana pokrycia dachu i remont elewacji budynku biurowego Nadleśnictwa.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00300975

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SA.270.5.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania pn. „Wymiana pokrycia dachu i remont elewacji budynku biurowego Nadleśnictwa Ciechanów, nr inw. 105/045, lokalizacja: woj. mazowieckie, powiat ciechanowski, gm. Ciechanów, działka nr 3229/7, ul. Płocka 21c, 06-400 Ciechanów.
Projektowane przedsięwzięcie usytuowane jest na gruntach stanowiących własność Skarbu Państwa w zarządzie Nadleśnictwa Ciechanów. Zamawiający informuje, że roboty prowadzone będą w trakcie normalnej pracy biura, która odbywa się w dni powszednie w godzinach od 7:15 do 15:15. Wykonawca musi tak zorganizować remont, aby praca biura odbywała się normalnie. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegającego na remoncie w postaci:
a) wymiany pokrycia dachu;
- prace rozbiórkowe;
- demontaż i ponowny montaż rynien i rur spustowych,
- demontaż i ponowny montaż instalacji odgromowej,
- kompleksowe wykonanie pokrycia dachu (rąbek stojacy), miejscowe naprawy membrany dachowej, wymiana podsufitki dachowej
- uzupełnienie oraz miejscowe naprawy łat oraz kontrłat.
- montaż barier przeciwśniegowych.
- remont czap kominowych,
- inne roboty towarzyszące/uzupełniające.
b) remontu elewacji budynku:
- demontaż osłon anemostatów oraz czerpni powietrza
- mycie wodą fasady z zanieczyszczeń lub wodą z dodatkiem preparatu czyszczącego rozpuszczającego tłuszcz i inne zabrudzenia na ścianach,
- oczyszczenie szczotkami miejsc na elewacji z alg i glonów,
- uzupełnienie ocieplenia po osłonach anemostatów i czerpniach,
- odgrzybienie fasady preparatem grzybobójczym do zwalczania grzybów pleśniowych i glonów,
- gruntowanie i wzmocnienie podłoża preparatem gruntującym,
- malowanie bezbarwnym preparatem silikonowym do hydrofobowej impregnacji fasady budynku,
- malowanie tynków farbą elewacyjną silikonowo - silikatową renowacyjną w kolorze uzgodnionym z Zamawiającym.
- czyszczenie i zmycie tynku mozaikowego na cokole budynku,
- remont tarasów,
- wymiana elementów dekoracyjno-identyfikacyjnych zgodnie z księgą identyfikacji wizualizalnej Lasów Państwowych.
Szczegółowy zakres prac objętych przedmiotem zamówienia określony został w opisie przedmiotu zamówienia – OPZ (w projekcie remontu z przedmiarem robót i STWiOR) .

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45443000-4 - Roboty elewacyjne

45261210-9 - Wykonywanie pokryć dachowych

45261900-3 - Naprawa i konserwacja dachów

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

45312311-0 - Montaż instalacji piorunochronnej

31520000-7 - Lampy i oprawy oświetleniowe

45262100-2 - Roboty przy wznoszeniu rusztowań

31523000-8 - Podświetlane znaki i szyldy

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 235510,36 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 282900 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 235510,36 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ILBUD INVEST Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 524263550

7.3.3) Ulica: Szeligowska 32/99

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 01-320

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-29

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 235510,36 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-10-16

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-08-04 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane