Modernizacja trybun sportowych w Gnojniku

GMINA GNOJNIK

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00377491
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00377491/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-04 15:20
Lokalizacja
Gnojnik, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-97642eed-b721-46d1-a232-78f56aa9fc43
Identyfikator
8691186447
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane związane ze stadionamiRoboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowychRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneMontaż i wznoszenie gotowych konstrukcji

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00377491 z dnia 2026-08-04

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja trybun sportowych w Gnojniku

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA GNOJNIK

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 851660683

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: 363

1.5.2.) Miejscowość: Gnojnik

1.5.3.) Kod pocztowy: 32-864

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL217 - Tarnowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@gnojnik.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gnojnik.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://e-propublico.pl (https://e-propublico.pl/Zamawiajacy/AktualneOgloszenia?zamawiajacyId=f346d5c6-e570-4aae-88e4-cb872f5d179a)

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja trybun sportowych w Gnojniku

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-97642eed-b721-46d1-a232-78f56aa9fc43

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00377491

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-04

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00299202

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RIiD.271.9.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Opis: Przedmiotem planowanej inwestycji jest modernizacja ogólnodostępnego obiektu sportowo-rekreacyjnego – stadionu piłkarskiego w miejscowości Gnojnik, polegający na remoncie trybuny sportowej nr 1.
Zakres rzeczowy planowanej inwestycji
W ramach zadania inwestycyjnego planuje się:

remont trybuny sportowej, obejmujący odnowienie elementów konstrukcyjnych i wykończeniowych,

poprawę estetyki oraz funkcjonalności obiektu (Piaskowanie i malowanie konstrukcji stalowej,

rozbiórka zadaszenia i montaż nowego zadaszenia, demontaż i montaż nowych siedzisk trybun,


demontaż podestów z krat i montaż pomostów z blachy ryflowanej,

montaż tablicy informacyjnej prezentującej podstawowe informacje o obiekcie oraz zasadach jego użytkowania

czyszczenie i malowanie balustrad wokół trybun.)

montaż tablicy informacyjnej dot. informacji o dofinansowaniu
Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia został określony w przedmiarze robót ( zał. nr 9 do SWZ). Wynagrodzenie za wykonanie przedmiotu zamówienia ma charakter ryczałtowy.
Informacje dotyczące oferty wariantowej, o której mowa w art. 92 ustawy Pzp:
Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45212224-2 - Roboty budowlane związane ze stadionami

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45212200-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowych

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45223800-4 - Montaż i wznoszenie gotowych konstrukcji

4.5.5.) Wartość części: 104250,00 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Opis: Przedmiotem planowanej inwestycji jest modernizacja ogólnodostępnego obiektu sportowo-rekreacyjnego –
stadionu piłkarskiego w miejscowości Gnojnik, polegający na remoncie trybuny sportowej nr 2.
Zakres rzeczowy planowanej inwestycji
W ramach zadania inwestycyjnego planuje się:

remont trybuny sportowej, obejmujący odnowienie elementów konstrukcyjnych i wykończeniowych,

poprawę estetyki oraz funkcjonalności obiektu (Piaskowanie i malowanie konstrukcji stalowej,


rozbiórka zadaszenia i montaż nowego zadaszenia, demontaż i montaż nowych siedzisk trybun,

demontaż podestów z krat i montaż pomostów z blachy ryflowanej,

montaż tablicy informacyjnej prezentującej podstawowe informacje o obiekcie oraz zasadach jego użytkowania

czyszczenie i malowanie balustrad wokół trybun.)

montaż tablicy informacyjnej dot. informacji o dofinansowaniu
Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia został określony w przedmiarze robót ( zał. nr 10 do SWZ). Wynagrodzenie za wykonanie przedmiotu zamówienia ma charakter ryczałtowy.
Informacje dotyczące oferty wariantowej, o której mowa w art. 92 ustawy Pzp:
Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45212224-2 - Roboty budowlane związane ze stadionami

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45212200-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowych

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45223800-4 - Montaż i wznoszenie gotowych konstrukcji

4.5.5.) Wartość części: 104250,00 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W niniejszym postępowaniu w wyznaczonym terminie wpłynęła oferta, które przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty. Mając na względzie powyższe okoliczności, unieważnienie postępowania jest zasadne
i konieczne.

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W niniejszym postępowaniu w wyznaczonym terminie wpłynęła oferta, które przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty. Mając na względzie powyższe okoliczności, unieważnienie postępowania jest zasadne
i konieczne.

2026-08-04 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane