Modernizacja pracowni gastronomicznej w budynku szkoły Zespołu Szkół Technicznych CKZ w Rusocinie

Powiat Gdański

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00377512
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00377512/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-04 15:31
Lokalizacja
Pruszcz Gdański, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-f0421b19-258a-48e0-9733-3daea8d69a84
Identyfikator
5932136700
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnejRoboty budowlane w zakresie budowy wypoczynkowych, sportowych, kulturalnych, hotelowych i restauracyjnych obiektów budowlanychRoboty murarskie i muroweRoboty instalacyjne w budynkachRoboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznychRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychInstalowanie drzwi i okien, i podobnych elementówMalowanie budynkówRoboty elewacyjneRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

Wykonawcy

1 przyznane

MICHAŁ NETKOWSKISkarszewy, PL · lot 0
1 187 378,12 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00377512 z dnia 2026-08-04

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja pracowni gastronomicznej w budynku szkoły Zespołu Szkół Technicznych CKZ w Rusocinie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Gdański

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 191674842

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Wojska Polskiego 16

1.5.2.) Miejscowość: Pruszcz Gdański

1.5.3.) Kod pocztowy: 83-000

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL634 - Gdański

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@powiat-gdanski.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiat-gdanski.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1326974

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja pracowni gastronomicznej w budynku szkoły Zespołu Szkół Technicznych CKZ w Rusocinie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f0421b19-258a-48e0-9733-3daea8d69a84

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00377512

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-04

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00039390/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Modernizacja pracowni gastronomicznej w budynku szkoły ZST CKZ w Rusocinie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00331503

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZPiFZ.272.1.24.2026.LFI

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 829403,68 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych wraz z dostawą, montażem i uruchomieniem wyposażenia dla zadania pn. „Modernizacja pracowni gastronomicznej w budynku szkoły Zespołu Szkół Technicznych CKZ w Rusocinie” oraz uzyskanie w imieniu i na rzecz Zamawiającego dokumentu umożliwiającego zgodne z prawem użytkowanie obiektu.
Miejscem realizacji zamówienia jest budynek Zespołu Szkół Technicznych Centrum Kształcenia Zawodowego im. Macieja Rataja w Rusocinie przy ul. Macieja Rataja 12, zlokalizowany na działce nr 2032/2 obręb Łęgowo.
Zakres zamówienia obejmuje w szczególności:
1) likwidację istniejącej piwnicy poprzez rozbiórkę stropu nad piwnicą, wykonanie niezbędnych wzmocnień konstrukcyjnych, zasypanie pomieszczenia piwnicy oraz wykonanie podłogi na gruncie;
2) wykonanie robót rozbiórkowych, w tym rozbiórkę ścian działowych, schodów zewnętrznych, elementów wykończeniowych i stolarki;
3) wykonanie robót budowlanych w celu utworzenia pracowni gastronomicznej, zgodnie z dokumentacją projektową;
4) wykonanie nowych warstw podłogowych wraz z ogrzewaniem podłogowym;
5) wymianę i wykonanie nowej stolarki okiennej oraz drzwiowej;
6) wykonanie instalacji wodociągowej, kanalizacji sanitarnej, kanalizacji technologicznej wraz z separatorem tłuszczu, centralnego ogrzewania, wentylacji mechanicznej oraz instalacji gazowej wraz z przeniesieniem gazomierza;
7) wykonanie instalacji elektrycznych i teletechnicznych wraz z niezbędnymi pomiarami, próbami i uruchomieniem;
8) dostawę, montaż, uruchomienie oraz przekazanie do użytkowania wyposażenia technologicznego i meblowego pracowni gastronomicznej;
9) wykonanie wymaganych prób, badań, pomiarów, regulacji, rozruchów i odbiorów;
10) sporządzenie dokumentacji powykonawczej;
11) opracowanie scenariusza pożarowego oraz instrukcji bezpieczeństwa pożarowego dla całego budynku;
12) dostawę i montaż wyposażenia przeciwpożarowego, oznakowania oraz innych elementów wymaganych przepisami ochrony przeciwpożarowej;
13) przeprowadzenie szkolenia wskazanych przez Zamawiającego osób w zakresie użytkowania i obsługi wykonanych instalacji, urządzeń oraz wyposażenia;
14) wykonanie wszelkich czynności, opracowań, dokumentów, uzgodnień i odbiorów niezbędnych do uzyskania dokumentu umożliwiającego Zamawiającemu zgodne z prawem użytkowanie obiektu budowlanego.
Roboty będą prowadzone w czynnym obiekcie oświatowym. Wykonawca zobowiązany jest organizować i prowadzić roboty w sposób zapewniający bezpieczeństwo użytkowników obiektu oraz niezakłócający funkcjonowania szkoły w stopniu większym niż jest to niezbędne do realizacji zamówienia.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera dokumentacja stanowiąca Załącznik nr 11 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

45212000-6 - Roboty budowlane w zakresie budowy wypoczynkowych, sportowych, kulturalnych, hotelowych i restauracyjnych obiektów budowlanych

45262500-6 - Roboty murarskie i murowe

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów

45442110-1 - Malowanie budynków

45443000-4 - Roboty elewacyjne

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1187378,12 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1720770,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1187378,12 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PERMUR Michał Netkowski

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5922186375

7.3.4) Miejscowość: Skarszewy

7.3.5) Kod pocztowy: 83-250

7.3.6.) Województwo: pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-04

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1187378,12 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 149 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-08-04 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane