Remont dachów budynków mieszkalnych wielorodzinnych w Lubaniu przy ul. Fabryczna Osiedle 6A i 6B
Administracja Mieszkań Komunalnych w Lubaniu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00377541
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00377541/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-04 15:46
- Lokalizacja
- Lubań, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-2c2e070d-0e6c-4446-9538-272ddfb12db5
- Identyfikator
- 021121078
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00377541 z dnia 2026-08-04 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont dachów budynków mieszkalnych wielorodzinnych w Lubaniu przy ul. Fabryczna Osiedle 6A i 6B
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Administracja Mieszkań Komunalnych w Lubaniu
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 021121078
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Pl.Szarych Szeregów 4
1.5.2.) Miejscowość: Lubań
1.5.3.) Kod pocztowy: 59-800
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL515 - Jeleniogórski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: biuro@amk.miastoluban.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.miastoluban.pl/amk,a,73613,informacje.html
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-2c2e070d-0e6c-4446-9538-272ddfb12db51.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont dachów budynków mieszkalnych wielorodzinnych w Lubaniu przy ul. Fabryczna Osiedle 6A i 6B2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2c2e070d-0e6c-4446-9538-272ddfb12db5
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00377541
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-04
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00234486/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Remont dachów budynków mieszkalnych wielorodzinnych w Lubaniu przy ul. Fabryczna Osiedle 6A i 6B
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00352104
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: AMK.211.7.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 327276,53 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
ZADANIE NR 1 - Remont dachu ul. Fabryczne Osiedle 6AZakres rzeczowy zamówienia obejmuje w szczególności:
1) roboty przygotowawcze, organizacyjne i zabezpieczające;
2) montaż, użytkowanie i demontaż rusztowań wraz z siatkami ochronnymi i daszkami zabezpieczającymi;
3) rozbiórkę istniejącego pokrycia dachowego z blachy;
4) rozbiórkę istniejącego ołacenia dachu;
5) rozbiórkę rynien, rur spustowych, gąsiorów i obróbek blacharskich;
6) częściową naprawę lub odtworzenie desek okapowych w zakresie wynikającym z przedmiaru i stanu technicznego ujawnionego po rozbiórce;
7) wykonanie nowego ołacenia połaci dachowych;
8) ułożenie membrany dachowej wysokoparoprzepuszczalnej;
9) wykonanie nowego pokrycia dachowego z blachy trapezowej T35 gr. 0,50 mm, kolor RAL 7016 Mat;
10) wykonanie obróbek blacharskich okapów, krawędzi bocznych, kominów i innych niezbędnych połączeń dachowych;
11) montaż gąsiorów dachowych;
12) montaż rynien dachowych PVC Ø125 mm i rur spustowych PVC Ø110 mm wraz z kompletnym osprzętem;
13) wykonanie paroizolacji na poziomie stropu poddasza nieużytkowego;
14) wykonanie ocieplenia stropu poddasza z wełny mineralnej o łącznej grubości 150 mm (warstwa 50 mm + 100 mm);
15) demontaż istniejących kratek i wybranych elementów wentylacyjnych;
16) montaż 20 szt. kratek wentylacyjnych sufitowych Ø125 mm;
17) wykonanie i montaż kominków wentylacyjnych do pokrycia z blachy trapezowej wraz z osprzętem, skraplaczami kondensatu, rurami połączeniowymi i izolacją przewodów wentylacyjnych na strychu;
18) uporządkowanie terenu robót, wywóz i zagospodarowanie odpadów oraz przekazanie przedmiotu zamówienia do użytkowania.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45260000-7 - Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45261210-9 - Wykonywanie pokryć dachowych
4.5.5.) Wartość części: 161660,18 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
ZADANIE NR 2 Remont dachu ul. Fabryczne Osiedle 6B1) roboty przygotowawcze, organizacyjne i zabezpieczające;
2) montaż, użytkowanie i demontaż rusztowań wraz z siatkami ochronnymi i daszkami zabezpieczającymi;
3) rozbiórkę istniejącego pokrycia dachowego z blachy;
4) rozbiórkę istniejącego ołacenia dachu;
5) rozbiórkę rynien, rur spustowych, gąsiorów i obróbek blacharskich;
6) częściową naprawę lub odtworzenie desek okapowych w zakresie wynikającym z przedmiaru i stanu technicznego ujawnionego po rozbiórce;
7) wykonanie nowego ołacenia połaci dachowych;
8) ułożenie membrany dachowej wysokoparoprzepuszczalnej;
9) wykonanie nowego pokrycia dachowego z blachy trapezowej T35 gr. 0,50 mm, kolor RAL 7016 Mat;
10) wykonanie obróbek blacharskich okapów, krawędzi bocznych, kominów i innych niezbędnych połączeń dachowych;
11) montaż gąsiorów dachowych;
12) montaż rynien dachowych PVC Ø125 mm i rur spustowych PVC Ø110 mm wraz z kompletnym osprzętem;
13) wykonanie paroizolacji na poziomie stropu poddasza nieużytkowego;
14) wykonanie ocieplenia stropu poddasza z wełny mineralnej o łącznej grubości 150 mm (warstwa 50 mm + 100 mm);
15) demontaż istniejących kratek i wybranych elementów wentylacyjnych;
16) montaż 20 szt. kratek wentylacyjnych sufitowych Ø125 mm;
17) wykonanie i montaż kominków wentylacyjnych do pokrycia z blachy trapezowej wraz z osprzętem, skraplaczami kondensatu, rurami połączeniowymi i izolacją przewodów wentylacyjnych na strychu;
18) uporządkowanie terenu robót, wywóz i zagospodarowanie odpadów oraz przekazanie przedmiotu zamówienia do użytkowania.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45260000-7 - Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45261210-9 - Wykonywanie pokryć dachowych
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
4.5.5.) Wartość części: 165616,35 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Na podstawie art. 254 ust. 2 ustawy z dnia 11.09.2019r. Prawo zamówień publicznych (tj.Dz. U. z 2026r., poz. 793) zawiadamiam, iż postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego w trybie podstawowym na realizację zamówienia pn.: Remont dachów budynków mieszkalnych wielorodzinnych w Lubaniu przy ul. Fabryczna Osiedle 6A i 6B ” zostało unieważnione na podstawie art. 255 ust. 1) w/w ustawy.
UZASADNIENIE
Postępowanie o udzielenie zamówienia w trybie podstawowym na Remont dachów budynków mieszkalnych wielorodzinnych w Lubaniu przy ul. Fabryczna Osiedle 6A i 6B ” zostało unieważnione, ponieważ nie złożono żadnej oferty.
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Na podstawie art. 254 ust. 2 ustawy z dnia 11.09.2019r. Prawo zamówień publicznych (tj.Dz. U. z 2026r., poz. 793) zawiadamiam, iż postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego w trybie podstawowym na realizację zamówienia pn.: Remont dachów budynków mieszkalnych wielorodzinnych w Lubaniu przy ul. Fabryczna Osiedle 6A i 6B ” zostało unieważnione na podstawie art. 255 ust. 1) w/w ustawy.
UZASADNIENIE
Postępowanie o udzielenie zamówienia w trybie podstawowym na Remont dachów budynków mieszkalnych wielorodzinnych w Lubaniu przy ul. Fabryczna Osiedle 6A i 6B ” zostało unieważnione, ponieważ nie złożono żadnej oferty.
| 2026-08-04 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |