Modernizacja dachu i poddasza w Szkole Podstawowej w Jędrzychowie

SZKOŁA PODSTAWOWA Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI I SPECJALNYMI IM. TWÓRCÓW POLSKIEJ MIEDZI W JĘDRZYCHOWIE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00377592
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00377592/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-04 16:54
Lokalizacja
Jędrzychów, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-f81df9d5-0b11-497d-9042-50aa32aaaa44
Identyfikator
6921745301
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Naprawa dachówNaprawa i konserwacja dachówWykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne robotyWykonywanie pokryć dachowych

Wykonawcy

1 przyznane

PAWEŁ HAWRYSZKOWąsosz, PL · lot 0
381 300 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00377592 z dnia 2026-08-04

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja dachu i poddasza w Szkole Podstawowej w Jędrzychowie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: SZKOŁA PODSTAWOWA Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI I SPECJALNYMI IM. TWÓRCÓW POLSKIEJ MIEDZI W JĘDRZYCHOWIE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 001239648

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: 24A

1.5.2.) Miejscowość: Jędrzychów

1.5.3.) Kod pocztowy: 59-101

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL516 - Legnicko-głogowski

1.5.7.) Numer telefonu: +48 76 845 98 52

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@sp.jedrzychow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.sp.jedrzychow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-f81df9d5-0b11-497d-9042-50aa32aaaa44

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja dachu i poddasza w Szkole Podstawowej w Jędrzychowie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f81df9d5-0b11-497d-9042-50aa32aaaa44

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00377592

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-04

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00555812/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Modernizacja dachu i poddasza w Szkole Podstawowej w Jędrzychowie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00331550

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SP.250.1.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 316733,92 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania pn. „Modernizacja dachu i poddasza w Szkole Podstawowej w Jędrzychowie”.
2. Ogólny zakres robót obejmuje:
1) REMINT DACHU:
a) roboty rozbiórkowe polegające na: - demontaż instalacji odgromowej, - demontażu rynien i rur spustowych, - demontażu 3 szt. wyłazów dachowych, - rozbiórka dachówki karpiówki wraz z obróbkami blacharskimi, - demontaż łat, -rozbiórka czap kominowych i skucie tynków z kominów do płaszczyzny dachu, - usunięcie warstwy „izolacyjnej” gruzu z przestrzeni między krokwiami w części dachu skośnego poddasza
użytkowego,
b) roboty pokrywcze dachowe, należy wzmocnić konstrukcję więźby, zaimpregnować i wymienić pokrycie na nową dachówkę ceramiczną karpiówkę układaną w koronkę wraz z wykonaniem obróbek blacharskich i
orynnowaniem oraz inne roboty towarzyszące,
c) prace remontowe będą polegały na: - remoncie kominów, wykonaniu nowych tynków cem-wap, czap betonowych kominowych, obróbek blacharskich oraz malowania, - odgrzybieniu konstrukcji więźby poprzez ociosanie, - istniejącą podłogę z desek na poddaszu należy oczyścić i wyszlifować, -należy wymienić skrzydło drzwiowe włazu na strych na nowe wykonane z desek o gr.25mm i dwustronnie malowane farbą olejną,
- należy ułożyć folię paroszczelną w dolnej płaszczyźnie krokwi, - ułożyć izolację termiczną między krokwiami z wełny mineralnej, - zamontować 3 szt. okien dachowych, - wykonać ołatowanie dachu, pokrycie dachówka karpiówką w koronkę, wykonać wszystkie niezbędne obróbki, blacharskie, zamontować rynny i rury spustowe, -wykonać nową instalację odgromową oraz wykonać badania jej skuteczności,
2) REMONT PODDASZA: - skuć tynk na trzcinie części sufitu skośnego na deskowaniu oraz poziomego, - zdemontować istniejącą boazerię drewnianą, - zdemontować okna w ścianie szczytowej oraz drzwi drewniane między pomieszczeniami, - zdemontować drzwi stalowe techniczne do pomieszczeń strychowych i wykorzystać je do ponownego wbudowania, - zerwać wykładzinę PVC, -istniejące deski dachowe należy oczyścić i zaimpregnować preparatami solowymi, - wykonać nowe zabudowy ścian i sufitów z płyty G-K na ruszcie stalowym, - poszpachlować i pomalować ściany farbą emulsyjną na biało, -zamontować drzwi techniczne z demontażu, -zamontować nowe okna szczytowe, -wyszlifować (wyrównać) podłogę drewnianą z desek i przykręcić na wierzch płytę OSB, -na podłogę z płyty OSB należy wykonać posadzkę samopoziomującą pod wykładziny PVC, -wyszlifować i pomalować farbą olejną kryjącą schody wejściowe na strych, -wyszlifować i pomalować widoczną konstrukcję drewnianą więźby, -wymienić osprzęt instalacji elektrycznej na nowy: oprawy oświetleniowe typu LED, gniazdka, włączniki.
3. Lokalizacja inwestycji: Gmina Polkowice, miejscowość: Jędrzychów, kod pocztowy: 59-101, działka o numerze ewidencyjnym 124, obręb 0005 Jędrzychów, jednostka ewidencyjna 021604_4 Polkowice – obszar wiejski.
4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2 (Dokumentacja techniczna) do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45261910-6 - Naprawa dachów

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45261900-3 - Naprawa i konserwacja dachów

45261000-4 - Wykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne roboty

45261210-9 - Wykonywanie pokryć dachowych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 381300,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 381300,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 381300,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: USŁUGI BUDOWLANE PAWEŁ HAWRYSZKO

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 364313429

7.3.3) Ulica: MIESZKA I 5

7.3.4) Miejscowość: WĄSOSZ

7.3.5) Kod pocztowy: 56-210

7.3.6.) Województwo: dolnośląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-30

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 381300,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 49 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-08-04 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane