Roboty budowlane dostosowania obiektu na potrzeby dziennego domu pomocy w ramach projektu „Usługi społeczne w Gminie Drelów”
Gmina Drelów
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00377611
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00377611/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-04 17:30
- Lokalizacja
- Drelów, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-ef151ebb-ed47-4d74-88f8-bc48850e79c1
- Identyfikator
- 5372550509
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
Wykonawcy
1 przyznane
SEBASTIAN ELJASZUKKomarówka Podlaska, PL · lot 0
341 906,64 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00377611 z dnia 2026-08-04 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Roboty budowlane dostosowania obiektu na potrzeby dziennego domu pomocy w ramach projektu „Usługi społeczne w Gminie Drelów”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Drelów
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 030237500
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Szkolna
1.5.2.) Miejscowość: Drelów
1.5.3.) Kod pocztowy: 21-570
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL811 - Bialski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: drelow@drelow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.drelow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
przetargi.drelow.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Roboty budowlane dostosowania obiektu na potrzeby dziennego domu pomocy w ramach projektu „Usługi społeczne w Gminie Drelów”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ef151ebb-ed47-4d74-88f8-bc48850e79c1
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00377611
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-04
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00129305/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Roboty budowlane dostosowania obiektu na potrzeby dziennego domu pomocy w ramach projektu „Usługi społeczne w Gminie Drelów”
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
FEL 2021-20272.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00192809
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.4.2026.RK
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
4. Przedmiot zamówienia obejmuje między innymi:
a) Wydzielenie pomieszczeń,
b) Tynkowanie,
c) Malowanie,
d) Wykonanie sufitów podwieszanych,
e) Wykonanie nowej instalacji elektrycznej
f) Wymiana części stolarki zewnętrznej
g) Wykonanie nowych posadzek
h) Montaż platformy dla osób niepełnosprawnych
i) Wykonanie niezbędnych sprawdzeń i badań
4.5.3.) Główny kod CPV: 45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 341906,64 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 480000,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 341906,64 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ELBUD Sebastian Eljaszuk
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5381771517
7.3.3) Ulica: ul. Stanisława Staszica 58
7.3.4) Miejscowość: Komarówka Podlaska
7.3.5) Kod pocztowy: 21-311
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-27
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 341906,64 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-08-198.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-08-04 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |