Doposażenie stacji transformatorowej
GMINA CIESZYN reprezentowana przez Burmistrza Miasta Cieszyna
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00187311
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00187311/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2025-04-11 11:51
- Lokalizacja
- Cieszyn, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-9ad7f539-60ae-47cd-952c-10a74204cde0
- Identyfikator
- 5482404950
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00187311 z dnia 2025-04-11 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Doposażenie stacji transformatorowej
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA CIESZYN reprezentowana przez Burmistrza Miasta Cieszyna
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 072182338
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek 1
1.5.2.) Miejscowość: Cieszyn
1.5.3.) Kod pocztowy: 43-400
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL225 - Bielski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@um.cieszyn.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.um.cieszyn.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/cieszyn1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Doposażenie stacji transformatorowej2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9ad7f539-60ae-47cd-952c-10a74204cde0
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00187311
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-04-11
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00043742/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.1 Doposażenie stacji transformatorowej
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Fundusze Europejskie dla Śląskiego 2021-20272.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00123476
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZPIF.271.1.3.2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż urządzeń w ramach II sekcji stacji transformatorowej zlokalizowanej na terenie Zakładu Gospodarki Komunalnej w Cieszynie Sp. z o.o., ul. Słowicza 59, Cieszyn.
2.Przedmiot umowy wykonany zostanie przez Wykonawcę zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ, przy czy nie później niż w terminie 70 dni od dnia zawarcia Umowy Wykonawca zobowiązany jest sporządzić projekt techniczny doposażenia stacji transformatorowej i przekazania go do zatwierdzenia przez Zamawiającego i przyszłego użytkownika (Zakład Gospodarki Komunalnej w Cieszynie Sp. z o.o.).
3.Realizacja pozostałych czynności formalno-prawnych w zgodnie z pkt 2.10 OPZ.
4.Zamawiający wymaga udzielenia gwarancji na wykonany przedmiot zamówienia na okres co najmniej 5 lat (60 miesięcy), wraz z przejęciem gwarancji obecnych urządzeń w przypadku ingerencji w nie. Maksymalny czas reakcji na zgłoszoną awarię w trakcie okresu gwarancji, wynosi 24 godziny. Za reakcję rozumie się potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia, zdiagnozowanie usterki i podjęcie działań naprawczych.
5.Wynagrodzenie będzie płatne po zrealizowaniu całego przedmiotu umowy.
6 Szczegółowe warunki realizacji zamówienia zawarte są w projekcie umowy.
7. Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert częściowych.
8. Zamówienie dofinansowano ze środków Funduszu Europejskiego dla Śląskiego 2021-2027
4.5.3.) Główny kod CPV: 45315700-5 - Instalowanie stacji rozdzielczych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45315100-9 - Instalacyjne roboty elektrotechniczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 488310,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 725700,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 488310,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Przedsiębiorstwo Specjalistyczne ENERGOTERM Sp. z o.o.
Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: BREPO Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8790169156
7.3.3) Ulica: ul. Płaska 4-10
7.3.4) Miejscowość: Toruń
7.3.5) Kod pocztowy: 87-100
7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-04-10
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 488310,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-04-10SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Za termin realizacji przedmiotu Umowy rozumie się datę przekazania zamawiającemu zgłoszenia gotowości do odbioru przedmiotu Umowy, przy czym może to nastąpić dopiero po podaniu napięcia do transformatora i uruchomieniu wykonanych urządzeń.| 2025-04-11 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |