Remont nawierzchni bitumicznej drogi powiatowej Nr 1508B na odcinku Zawyki - Suraż

Powiat Białostocki - Powiatowy Zarząd Dróg w Białymstoku

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00377739
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00377739/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-05 07:37
Lokalizacja
Białystok, podlaskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-834699e8-5490-44b5-b1eb-3b1ecb538f23
Identyfikator
9661579415
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie naprawy dróg

Wykonawcy

1 przyznane

PRZEDSIĘBIORSTWO DROGOWO MOSTOWE MAKSBUD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBielsk Podlaski, PL · lot 0
193 191,65 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00377739 z dnia 2026-08-05

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont nawierzchni bitumicznej drogi powiatowej Nr 1508B na odcinku Zawyki - Suraż

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Białostocki - Powiatowy Zarząd Dróg w Białymstoku

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 9661579415

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Borsucza 2

1.5.2.) Miejscowość: Białystok

1.5.3.) Kod pocztowy: 15-569

1.5.4.) Województwo: podlaskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL841 - Białostocki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: piotr.nietupski@pzd.bialystok.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://pzdb-stbialystok.podlaskie.eu/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-834699e8-5490-44b5-b1eb-3b1ecb538f23

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


zarządzanie drogami powiatowymi

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont nawierzchni bitumicznej drogi powiatowej Nr 1508B na odcinku Zawyki - Suraż

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-834699e8-5490-44b5-b1eb-3b1ecb538f23

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00377739

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-05

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00035289/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.32 Remonty nawierzchni jezdni na terenie działania PZD w Białymstoku

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00326659

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.2620.26.2026.PN

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

remont nawierzchni bitumicznej drogi powiatowej Nr 1508B na odcinku Zawyki - Suraż zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 193191,65 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 278957,85 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 193191,65 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Drogowo Mostowe MAKSBUD Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5430201086

7.3.4) Miejscowość: Bielsk Podlaski

7.3.6.) Województwo: podlaskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-04

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 193191,65 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 30 dni

2026-08-05 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane