Wykonanie robót budowlanych na zadaniu: Modernizacja pomieszczeń chłodni w Bloku Żywienia Świętokrzyskiego Centrum Psychiatrii w Morawicy

ŚWIĘTOKRZYSKIE CENTRUM PSYCHIATRII W MORAWICY

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00377801
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00377801/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-05 08:10
Lokalizacja
Morawica, świętokrzyskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-fc3ee1e5-558c-40b9-8fb2-5c0402b1abd5
Identyfikator
6572187534
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie obiektów szpitalnychRoboty instalacyjne w budynkachInstalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnychInstalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnychRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychTynkowanieRoboty w zakresie stolarki budowlanejPokrywanie podłógKładzenie płytekRoboty malarskie i szklarskieNakładanie powierzchni kryjącychRoboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

Wykonawcy

1 przyznane

ANDRZEJ ŚMIECHKIELCE, PL · lot 0
297 567,7 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00377801 z dnia 2026-08-05

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie robót budowlanych na zadaniu: Modernizacja pomieszczeń chłodni w Bloku Żywienia Świętokrzyskiego Centrum Psychiatrii w Morawicy

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: ŚWIĘTOKRZYSKIE CENTRUM PSYCHIATRII W MORAWICY

1.3.) Oddział zamawiającego: Dział Zamówień Publicznych i Zaopatrzenia

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000290110

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Spacerowa 5

1.5.2.) Miejscowość: Morawica

1.5.3.) Kod pocztowy: 26-026

1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki

1.5.7.) Numer telefonu: 41 364-13-78

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: p.dziubinska@morawica.com.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.morawica.com.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/morawica

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie robót budowlanych na zadaniu: Modernizacja pomieszczeń chłodni w Bloku Żywienia Świętokrzyskiego Centrum Psychiatrii w Morawicy

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fc3ee1e5-558c-40b9-8fb2-5c0402b1abd5

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00377801

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-05

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00164211/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.8 Wykonanie robót budowlanych na zadaniu: Modernizacja pomieszczeń chłodni w Bloku Żywienia Świętokrzyskiego Centrum Psychiatrii w Morawicy

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00248797

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: Nr postępowania EZP-252-13/2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 288029,03 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych na zadaniu: Modernizacja pomieszczeń chłodni w Bloku Żywienia Świętokrzyskiego Centrum Psychiatrii w Morawicy.
2. Zakres zadania obejmuje modernizację 6 pomieszczeń pokazanych na dołączonym rzucie pomieszczeń (0/16 agregatornia, 0/17 przedsionek chłodni, 0/18 chłodnia mięsa, 0/19 chłodnia, 0/20 chłodnia, 0/21 chłodnia owoców) mieszczących się w piwnicy budynku R.
3. Szczegółowy zakres zadania opisany jest w rzucie pomieszczeń, przedmiarze robót – które stanowią załącznik nr 2 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45215140-0 - Roboty budowlane w zakresie obiektów szpitalnych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

45316000-5 - Instalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnych

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45410000-4 - Tynkowanie

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

45432130-4 - Pokrywanie podłóg

45431000-7 - Kładzenie płytek

45440000-3 - Roboty malarskie i szklarskie

45442000-7 - Nakładanie powierzchni kryjących

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 297567,70 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 344011,39 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 297567,70 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PBHU „SOLIDBUD” Andrzej Śmiech

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9591811314

7.3.3) Ulica: Karczówkowska 19/27

7.3.4) Miejscowość: Kielce

7.3.5) Kod pocztowy: 25-711

7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

Firma Top Klima Piotr Sułowski Tomasz Sułowski Spółka Cywilna, ul. Posłowicka 211, 25-145 Kielce, REGON 521898963, NIP 9592051779 roboty w zakresie: Instalowania urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych.

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-06

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 297567,70 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-08-05 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane