Remont sali widowiskowej w Zespole Placówek Kultury w Żmigrodzie
Zespół Placówek Kultury
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00377878
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00377878/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-05 08:41
- Lokalizacja
- Żmigród, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-f2b5f322-167a-406f-a589-54f4bfe17fd3
- Identyfikator
- 9150004056
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00377878 z dnia 2026-08-05 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont sali widowiskowej w Zespole Placówek Kultury w Żmigrodzie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zespół Placówek Kultury
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 930741021
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Wrocławska 12
1.5.2.) Miejscowość: Żmigród
1.5.3.) Kod pocztowy: 55-140
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL518 - Wrocławski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: info@zpk-zmigrod.eu
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.zpk-zmigrod.eu
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-f2b5f322-167a-406f-a589-54f4bfe17fd31.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - państwowe i samorządowe instytucje kultury
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont sali widowiskowej w Zespole Placówek Kultury w Żmigrodzie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f2b5f322-167a-406f-a589-54f4bfe17fd3
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00377878
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-05
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00347442
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 2.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na remoncie i modernizacji sali widowiskowej wraz ze sceną w budynku Zespołu Placówek Kultury przy ul. Wrocławskiej 12 w Żmigrodzie. Funkcja obiektu nie ulega zmianie — sala nadal będzie przeznaczona do organizacji imprez okolicznościowych, widowiskowych i kameralnych.
Zakres prac obejmuje w szczególności:
- demontaż istniejącej posadzki, boazerii, sufitu podwieszanego, oświetlenia, rolet, kurtyny, nagłośnienia, grzejników oraz elementów sceny;
- wykonanie nowej posadzki z paneli/lamele winylowych do użytku komercyjnego, odpornych na ścieranie i ogień;
- wykonanie nowych sufitów z płyt g-k, wygłuszenia wełną mineralną oraz sufitu napinanego w kolorze czarnym;
- malowanie ścian, sceny i elementów wykończeniowych zgodnie z dokumentacją projektową;
- montaż nowego oświetlenia LED, kinkietów oraz elementów dekoracyjnych;
- dostosowanie i przesunięcie elementów istniejącej rekuperacji oraz wymianę kratek wentylacyjnych;
- wykonanie zabudów, obudowy schodów scenicznych, DJ-ki oraz otworów pod głośniki;
- wykonanie nowego otworu drzwiowego do korytarza wraz z montażem nadproży i drzwi EI60;
- montaż kratownicy aluminiowej pod reflektory sceniczne oraz wymianę/przeniesienie grzejników;
- wykonanie robót związanych z dostępnością, w tym stopni, balustrady i możliwości zastosowania pochylni nakładkowej dla osób z niepełnosprawnościami.
Powierzchnia objęta opracowaniem wynosi łącznie ok. 329,98 m², w tym sala widowiskowa 235,39 m² oraz scena 94,59 m².
Roboty należy wykonać zgodnie z dokumentacją projektową, rysunkami wykonawczymi, przepisami prawa budowlanego, zasadami BHP i ppoż. oraz zaleceniami producentów zastosowanych materiałów.
Z zakresu przedmiotu zamówienia oraz z wyceny ofertowej wyłącza się dostawę i montaż zasłon, kotar oraz kurtyny scenicznej. Wykonawca nie powinien ujmować ww. elementów w cenie oferty, kosztorysie ofertowym ani innych składnikach wynagrodzenia. Ewentualne zapisy dokumentacji projektowej lub rysunkowej odnoszące się do zasłon, kotar i kurtyny scenicznej należy traktować wyłącznie jako informacyjne i nieobjęte niniejszym zamówieniem.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik „Dokumentacja projektowa”.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45432100-5 - Kładzenie i wykładanie podłóg
45442100-8 - Roboty malarskie
45421146-9 - Instalowanie sufitów podwieszanych
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45331210-1 - Instalowanie wentylacji
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena najkorzystniejszej oferty złożonej w postępowaniu przekracza kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Zamawiający nie ma możliwości zwiększenia tej kwoty do wysokości ceny najkorzystniejszej oferty.| 2026-08-05 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |