Zakup i montaż agregatów prądotwórczych w ramach Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej.
GMINA NOWY STAW
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00377881
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00377881/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-08-05 08:42
- Lokalizacja
- Nowy Staw, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-8ae05b74-a453-4c7f-9dc6-e4cb20c968bc
- Identyfikator
- 5792046781
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00377881 z dnia 2026-08-05 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup i montaż agregatów prądotwórczych w ramach Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA NOWY STAW
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 170747922
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Gen. Józefa Bema 1
1.5.2.) Miejscowość: Nowy Staw
1.5.3.) Kod pocztowy: 82-230
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL638 - Starogardzki
1.5.7.) Numer telefonu: 552715100
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@nowystaw.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.nowystaw.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/13386311.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zakup i montaż agregatów prądotwórczych w ramach Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8ae05b74-a453-4c7f-9dc6-e4cb20c968bc
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00377881
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-05
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00033607/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.1 Zakup i montaż agregatów prądotwórczych w ramach Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00330348
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.1.2.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiot zamówienia obejmuje zakup, montaż i rozruch trzech stacjonarnych agregatów prądotwórczych stacjonarnych oraz SZR. Montaż dwóch agregatów zostanie wykonany na terenie kompleksu Centrum Ratownictwa w Nowym Stawie Nowy Staw - dz. nr 16/4, 16/5 obr. 0002 oraz jednego agregatu na terenie Urzędu Miejskiego w Nowym Stawie - Nowy Staw dz. nr 16/7 obr. 0005. W ramach realizacji zamówienia Wykonawca zobowiązany jest również do wykonania niezbędnych robót przygotowawczych, obejmujących w szczególności wykonanie utwardzonych stanowisk pod agregaty z kostki betonowej oraz wykonanie ich ogrodzenia. Po zakończeniu montażu Wykonawca przeprowadzi próby montażowe obejmujące badania i pomiary wymagane przepisami, skonfiguruje agregaty zgodnie z dokumentacją techniczno-rozruchową oraz przekaże kompletną dokumentację powykonawczą.
4.5.3.) Główny kod CPV: 31122000-7 - Jednostki prądotwórcze
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
31682530-4 - Awaryjne urządzenia energetyczne
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 388000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1107000,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 388000,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Grzegorz Niewczas Instalatorstwo Elektryczne
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5791116781
7.3.3) Ulica: Gdańska 34A
7.3.4) Miejscowość: Nowy Staw
7.3.5) Kod pocztowy: 82-230
7.3.6.) Województwo: pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-05
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 388000,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 miesiące
| 2026-08-05 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |