Przebudowa punktu czerpania wody do celów PPOŻ w Leśnictwie Dębowiec w ramach projektu FEnIKS PPOŻ2

Nadleśnictwo Kolumna

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00377901
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00377901/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-05 08:52
Lokalizacja
Łask, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-9ef41ace-56d2-4fdb-af72-ced66a49bab1
Identyfikator
8310005214
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00377901 z dnia 2026-08-05

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa punktu czerpania wody do celów PPOŻ w Leśnictwie Dębowiec w ramach projektu FEnIKS PPOŻ2

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Nadleśnictwo Kolumna

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 730020960

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Leśników Polskich 1c

1.5.2.) Miejscowość: Łask

1.5.3.) Kod pocztowy: 98-100

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL714 - Sieradzki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: kolumna@lodz.lasy.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://kolumna.lodz.lasy.gov.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-9ef41ace-56d2-4fdb-af72-ced66a49bab1

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Środowisko

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa punktu czerpania wody do celów PPOŻ w Leśnictwie Dębowiec w ramach projektu FEnIKS PPOŻ2

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9ef41ace-56d2-4fdb-af72-ced66a49bab1

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00377901

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-05

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00111869/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Przebudowa punktu czerpania wody do celów p-poż w leśnictwie Dębowiec

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Zamówienie realizowane ze w ramach Projektu: „Kompleksowy projekt adaptacji lasów i leśnictwa do zmian klimatu – zapobieganie, przeciwdziałanie oraz ograniczanie skutków zagrożeń związanych z pożarami lasów (PPOŻ2)”, współfinansowanego ze środków Funduszu Spójności w ramach projektu Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat Środowisko 2021 – 2027 (FEnIKS)

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00296680

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: S.270.19.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie roboty budowlanej: Przebudowa punktu czerpania wody do celów p-poż. w Leśnictwie Dębowiec” w ramach projektu FEnIKS pn.: Kompleksowy projekt adaptacji lasów i leśnictwa do zmian klimatu - zapobieganie, przeciwdziałanie oraz ograniczanie skutków zagrożeń związanych z pożarami lasów (PPOŻ2). Kod projektu GPP2. Zgodnie z dokumentacją projektową.
Przedmiotowa inwestycja polegać będzie na budowie podziemnego, prefabrykowanego zbiornika wody do celów przeciwpożarowych o pojemności 50m3 wraz z podłączeniami, przebudowie drogi dojazdowej o długości około 100mb i placu manewrowego o wymiarach 20m x 20m w konstrukcji tłuczniowej. Zbiornik wody do celów przeciwpożarowych zostanie ogrodzony ogrodzeniem o wysokości 1,5 m.
Istniejące zagospodarowanie terenu: Przedmiotowa działka nr 768 jest terenem niezainwestowanym w żadne budynki i budowle. Działka ta posiada dostęp do dróg publicznej nr 1743 poprzez istniejący układ dróg leśnych.
Wykonawca na dokumentacji jest zobowiązany stosować logotypy projektu.
2. Lokalizacja inwestycji:
działka nr 768, obręb 0032 Stawiszcze, gmina Sieradz, powiat Sieradz
Pozostałe informacje w SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę jaką zamawiający może przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia i Zamawiający nie może podnieść tej kwoty.
2026-08-05 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane