Modernizacja kuchni
PRZEDSZKOLE NR 16
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00377931
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00377931/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-05 08:58
- Lokalizacja
- Gdynia, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-ed87daf7-abd3-4bf7-83ad-377d981469ed
- Identyfikator
- 5861071895
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00377931 z dnia 2026-08-05 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja kuchni
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: PRZEDSZKOLE NR 16
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 221142424
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Jana z Kolna 29
1.5.2.) Miejscowość: Gdynia
1.5.3.) Kod pocztowy: 81-354
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL633 - Trójmiejski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przedszkole@p16.edu.gdynia.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: p16.edu.gdynia.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-ed87daf7-abd3-4bf7-83ad-377d981469ed1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja kuchni2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ed87daf7-abd3-4bf7-83ad-377d981469ed
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00377931
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-05
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00264237
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na modernizacji kuchni w budynku Przedszkola nr 16 w Gdyni, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ, dokumentacją techniczną, oraz projektowanymi postanowieniami umowy.
2. Zamawiający przewiduje możliwość odbycia przez wykonawców dobrowolnej wizji lokalnej. Udział w wizji lokalnej nie stanowi warunku udziału w postępowaniu ani warunku złożenia oferty. Koszty udziału w wizji lokalnej ponosi wykonawca.
3. Wykonawca jest zobowiązany uwzględnić w cenie oferty wszystkie koszty niezbędne do prawidłowego wykonania zamówienia, w tym koszty wynikające z prowadzenia robót w czynnym obiekcie przedszkolnym. Roboty uciążliwe lub hałaśliwe mogą wymagać prowadzenia poza godzinami zajęć, po uprzednim uzgodnieniu z Zamawiającym. W związku z tym technologię i harmonogram rzeczowo – finansowy robót należy uzgodnić z Zamawiającym. Okoliczności te wykonawca powinien uwzględnić przy kalkulacji ceny oraz organizacji robót.
4. Ustala się rozliczenie zamówienia w formie ryczałtowej, która będzie stanowiła ostateczne wynagrodzenie przyjmującego zamówienie z tytułu wykonania całości Przedmiotu zamówienia, niezależnie od tego, jakie nakłady będzie musiał on ponieść w celu osiągnięcia zamierzonego przez strony rezultatu. Tym samym Wykonawca zobowiązany jest do uwzględnienia w ofercie wszelkich ryzyk i kosztów, w tym takich, które mogą wystąpić na terenie obiektu, jakim jest przedszkole.
5. Szczegółowy opis i ilość przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 2 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45332300-6 - Roboty instalacyjne kanalizacyjne
45332400-7 - Roboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnych
45331210-1 - Instalowanie wentylacji
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 737372,70 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1059768,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 737372,70 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: FP Prosper
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 221177026
7.3.4) Miejscowość: Tuchom,
7.3.6.) Województwo: pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-03
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 737372,70 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 miesiące
| 2026-08-05 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |