Remont chodników w ciągu dróg powiatowych na terenie powiatu przeworskiego

Powiatowy Zarząd Dróg w Przeworsku, ul. Słowackiego 17, 37-200 Przeworsk

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00377935
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00377935/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-05 09:00
Lokalizacja
Przeworsk, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-929ef998-7080-49d0-8835-bbb659a5fb49
Identyfikator
7941525690
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

Wykonawcy

1 przyznane

RYSZARD KŁAKCząstkowice, PL · lot 0
524 187,21 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00377935 z dnia 2026-08-05

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont chodników w ciągu dróg powiatowych na terenie powiatu przeworskiego

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiatowy Zarząd Dróg w Przeworsku, ul. Słowackiego 17, 37-200 Przeworsk

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 650903291

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Słowackiego 17

1.5.2.) Miejscowość: Przeworsk

1.5.3.) Kod pocztowy: 37-200

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL822 - Przemyski

1.5.7.) Numer telefonu: 016 648 97 24

1.5.8.) Numer faksu: 016 648 97 24

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: biuro@pzd-przeworsk.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.powiatprzeworsk.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-929ef998-7080-49d0-8835-bbb659a5fb49

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont chodników w ciągu dróg powiatowych na terenie powiatu przeworskiego

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-929ef998-7080-49d0-8835-bbb659a5fb49

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00377935

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-05

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00037265/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.20 Remonty dróg i chodników

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00282470

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: EZ.3311.14.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 484924,95 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest:
Remont chodników w ciągu dróg powiatowych na terenie powiatu przeworskiego.

Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje następujące lokalizacje:
• DROGA P 1543R Markowa (Granica powiatu) - Gać – Przeworsk:
- Rozebranie chodników z kostki betonowej 6 cm
- Rozebranie krawężników betonowych
- Rozebranie obrzeży 8x30 cm
- Korytowanie mechaniczne (gł. 10 cm, kat. gruntu II-VI)
- Podbudowa ze stabilizacji cementem (20 kg/m², gr. 15 cm)
- Górna podbudowa z kruszyw łamanych (gr. 10 cm)
- Ława pod krawężniki z oporem
- Krawężniki betonowe 15x30 cm (z demontażu)
- Krawężniki betonowe 15x30 cm
- Ława pod obrzeża z oporem
- Obrzeża betonowe 30x8 cm (z demontażu)
- Obrzeża betonowe 30x8 cm
- Chodniki z kostki betonowej 6 cm (z demontażu)
- Chodniki z kostki betonowej 6 cm

• DROGA P 1518R Gniewczyna Łańcucka – Świętoniowa:
- Rozebranie chodników z kostki betonowej 6 cm
- Rozebranie krawężników betonowych
- Rozebranie obrzeży 8x30 cm
- Korytowanie mechaniczne (gł. 10 cm, kat. gruntu II-VI)
- Podbudowa ze stabilizacji cementem (20 kg/m², gr. 15 cm)
- Górna podbudowa z kruszyw łamanych (gr. 10 cm)
- Ława pod krawężniki z oporem
- Krawężniki betonowe 15x30 cm
- Ława pod obrzeża z oporem
- Obrzeża betonowe 30x8 cm
- Chodniki z kostki betonowej 6 cm (z demontażu)
• DROGA P 1593R Rozbórz - Mirocin – Ożańsk:
- Rozebranie chodników z kostki betonowej 6 cm
- Rozebranie krawężników betonowych
- Rozebranie obrzeży 8x30 cm
- Korytowanie mechaniczne (gł. 10 cm, kat. gruntu II-VI)
- Podbudowa ze stabilizacji cementem (20 kg/m², gr. 15 cm)
- Górna podbudowa z kruszyw łamanych (gr. 10 cm)
- Ława pod krawężniki z oporem
- Krawężniki betonowe 15x30 cm
- Ława pod obrzeża z oporem
- Obrzeża betonowe 30x8 cm
- Chodniki z kostki betonowej 6 cm (z demontażu)
- Chodniki z kostki betonowej 6 cm

• DROGA P 1543R ul Szpitalna:
- Rozebranie chodników z kostki betonowej 6 cm
- Rozebranie obrzeży 8x30 cm
- Korytowanie mechaniczne (gł. 10 cm, kat. gruntu II-VI)
- Podbudowa ze stabilizacji cementem (20 kg/m², gr. 15 cm)
- Górna podbudowa z kruszyw łamanych (gr. 10 cm)
- Ława pod obrzeża z oporem
- Obrzeża betonowe 30x8 cm
- Chodniki z kostki betonowej 6 cm (z demontażu)

• DROGA P 1603R Maćkówka – Żurawiczki:
- Rozebranie chodników z kostki betonowej 6 cm
- Rozebranie obrzeży 8x30 cm
- Korytowanie mechaniczne (gł. 10 cm, kat. gruntu II-VI)
- Podbudowa ze stabilizacji cementem (20 kg/m², gr. 15 cm)
- Górna podbudowa z kruszyw łamanych (gr. 10 cm)
- Ława pod obrzeża z oporem
- Obrzeża betonowe 30x8 cm (z demontażu)
- Chodniki z kostki betonowej 6 cm (z demontażu)

• DROGA P 1604R Zarzecze - Żurawiczki (ul. Długa) Zarzecze (ul. Jana Pawła II):
- Rozebranie chodników z kostki betonowej 6 cm
- Rozebranie obrzeży 8x30 cm
- Korytowanie mechaniczne (gł. 10 cm, kat. gruntu II-VI)
- Ława pod obrzeża z oporem
- Obrzeża betonowe 30x8 cm
- Podbudowa ze stabilizacji cementem (20 kg/m², gr. 15 cm)
- Górna podbudowa z kruszyw łamanych (gr. 10 cm)
- Chodniki z kostki betonowej 6 cm (z demontażu)

• DROGA P 1617R Kańczuga - Jarosław w m. Rożniatów:
- Rozebranie krawężników betonowych
- Rozebranie chodników z kostki betonowej 6 cm
- Korytowanie mechaniczne (gł. 10 cm, kat. gruntu II-VI)
- Profilowanie i zagęszczanie podłoża (kat. gruntu II-IV)
- Podbudowa ze stabilizacji cementem (20 kg/m², gr. 15 cm)
- Górna podbudowa z kruszywa łamanego 0-31,5 mm (gr. 15 cm)
- Ława pod krawężniki z oporem
- Krawężniki betonowe 15x30 cm
- Ława pod obrzeża z oporem
- Obrzeża betonowe 30x8 cm
- Chodniki z kostki betonowej 6 cm (z demontażu)

• DROGA P 1584R Dębów - Wojciechówka w m. Dębów:
- Rozebranie krawężników betonowych
- Rozebranie chodników z kostki betonowej 6 cm
- Rozebranie obrzeży 8x30 cm
- Korytowanie mechaniczne (gł. 10 cm, kat. gruntu II-VI)
- Ława pod obrzeża z oporem
- Obrzeża betonowe 30x8 cm
- Obrzeża betonowe 30x8 cm (z demontażu)
- Ława pod krawężniki z oporem
- Krawężniki betonowe 15x30 cm
- Krawężniki betonowe 15x30 cm (z demontażu)
- Chodniki z kostki betonowej 6 cm (z demontażu)

• DROGA P1256R - Zatoka autobusowa (Pigany):
- Rozebranie przepustów rurowych - rury betonowe o śr. 40 cm
- Kanały z rur PVC łączonych na wcisk o śr. zewn. 315 mm
- Studzienki ściekowe uliczne betonowe o śr.500 mm z osadnikiem bez syfonu
- Wyrównanie istniejącej podbudowy tłuczniem kamiennym sortowanym zagęszczanym mechanicznie o gr. do 10 cm
- Nawierzchnie z mieszanek mineralno-bitumicznych asfaltowych o grubości po zagęszczeniu 6 cm (warstwa ścieralna)

4.1 Szczegółowy zakres robót określają kosztorysy ofertowe, przedmiary robót, specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych stanowiące załącznik do niniejszej SWZ.
4.2. Przy realizacji zamówienia Wykonawca będzie zobowiązany do stosowania jedynie wyrobów dopuszczonych do używania w budownictwie w rozumieniu ustawy z dnia 7 lipca 1994r. Prawo budowlane (t.j. Dz.U. z 2026 r. poz. 524 z późn.zm.) oraz ustawy o wyrobach budowlanych (t.j. Dz.U. z 2021 r. poz. 1213) oraz innych przepisów, o ile mają zastosowanie.
4.3. Materiały do wykonania zamówienia należy przyjmować w kategorii i jakości nie niższej (równoważne) niż te wskazane w SWZ i załącznikach do niej.
4.4. Wykonawca odpowiedzialny jest za powstałe w toku własnych prac odpady oraz za właściwy sposób postępowania z nimi, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 14 grudnia 2012r. o odpadach (t.j. Dz. U. z 2023 r. poz. 1587, z późn. zm.) oraz ustawy z dnia 13 września 1996r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach (t.j. Dz. U. z 2025 r. poz. 733). Wywóz i utylizacja odpadów budowlanych odbywa się na koszt Wykonawcy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 524187,21 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 962661,33 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 524187,21 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Roboty Budowlano-Drogowe GRANIT Ryszard Kłak

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7941144605

7.3.3) Ulica: Cząstkowice 95

7.3.4) Miejscowość: Roźwienica

7.3.5) Kod pocztowy: 37-565

7.3.6.) Województwo: podkarpackie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-30

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 524187,21 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 5 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-08-05 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane