Realizacja zajęć warsztatowych, usług specjalistycznych mających na celu aktywizację uczestników projektu w Dziennym Domie Pomocy
GMINA STOCZEK ŁUKOWSKI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00377952
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2026-08-05 09:08
- Lokalizacja
- Stoczek Łukowski, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 8252004409
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi rehabilitacyjneUsługi rekreacyjne, kulturalne i sportoweUsługi szkolenia w dziedzinie rozwoju osobistego
Wykonawcy
5 przyznanych
Gminna Biblioteka Publiczna im. Bpa A. P. Szelążka w Starych KobiałkachStoczek Łukowski, PL
18 400 PLNGminna Biblioteka Publiczna im. Bpa A. P. Szelążka w Starych KobiałkachStoczek Łukowski, PL
18 400 PLNGminna Biblioteka Publiczna im. Bpa A. P. Szelążka w Starych KobiałkachStoczek Łukowski, PL
18 400 PLNGminna Biblioteka Publiczna im. Bpa A. P. Szelążka w Starych KobiałkachStoczek Łukowski, PL
18 400 PLNMAGDALENA KAŹMIERAK-SADŁOŁuków, PL
25 600 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.