Poprawa bezpieczeństwa ruchu drogowego w obrębie zespołu szkół w Kosowie Lackim poprzez budowę dróg manewrowych oraz 53 miejsc postojowych na terenie działek geod. nr 1402 i 1403 w Kosowie Lackim

GMINA KOSÓW LACKI

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00377955
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00377955/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-05 09:09
Lokalizacja
Kosów Lacki, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-70a196c2-3163-4e8b-9047-fb83070aceec
Identyfikator
8231560217
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemneRoboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowaniaRoboty w zakresie usuwania gruzuRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00377955 z dnia 2026-08-05

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Poprawa bezpieczeństwa ruchu drogowego w obrębie zespołu szkół w Kosowie Lackim poprzez budowę dróg manewrowych oraz 53 miejsc postojowych na terenie działek geod. nr 1402 i 1403 w Kosowie Lackim

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA KOSÓW LACKI

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 711582049

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Kościelna 20

1.5.2.) Miejscowość: Kosów Lacki

1.5.3.) Kod pocztowy: 08-330

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL925 - Siedlecki

1.5.7.) Numer telefonu: 25 787 91 05

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: samorzad@kosowlacki.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.kosowlacki.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://kosowlacki.ezamawiajacy.pl/pn/kosowlacki/demand/304324/notice/public/details

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Poprawa bezpieczeństwa ruchu drogowego w obrębie zespołu szkół w Kosowie Lackim poprzez budowę dróg manewrowych oraz 53 miejsc postojowych na terenie działek geod. nr 1402 i 1403 w Kosowie Lackim

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-70a196c2-3163-4e8b-9047-fb83070aceec

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00377955

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-05

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00021886/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.6 „Poprawa bezpieczeństwa ruchu drogowego w obrębie zespołu szkół w Kosowie Lackim poprzez budowę dróg manewrowych oraz 53 miejsc postojowych na terenie działek geod. nr 1402 i 1403 w Kosowie Lackim

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00330667/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RG.271.1.12.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 671327 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Poprawa bezpieczeństwa ruchu drogowego w obrębie zespołu szkół w Kosowie Lackim poprzez budowę dróg manewrowych oraz 53 miejsc postojowych na terenie działek geod. nr 1402 i 1403 w Kosowie Lackim
1. Przedmiotem inwestycji jest „Poprawa bezpieczeństwa ruchu drogowego w obrębie Zespołu Szkół w Kosowie Lackim poprzez budowę dróg manewrowych oraz 53 miejsc postojowych dla samochodów osobowych na terenie działek geod. nr 1402 i 1403 w Kosowie Lackim, powiat sokołowski”. Głównym zamierzeniem budowlanym jest poprawa komunikacji transportu samochodowego oraz bezpieczeństwa uczestników ruchu, a przede wszystkim ruchu pieszego w obrębie opracowania poprzez budowę przedmiotowych dróg manewrowych oraz miejsc postojowych. Zakres inwestycji obejmuje działkę ewidencyjną nr 1402 i 1043 stanowiącą własność Inwestora. Zakres opracowania obejmuje rozwiązania projektu zagospodarowania terenu dla branży drogowej wraz z urządzeniem terenów zielonych. Obiekt zaliczono do XXII kategorii obiektów budowlanych.
2. Opis przedmiotu zamówienia znajduje się w dokumentacji projektowej, stanowiącej Załącznik nr 5 do niniejszej SWZ

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

45111220-6 - Roboty w zakresie usuwania gruzu

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45000000-7 - Roboty budowlane

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zgodnie z art. 255 ust. 3 ustawy Pzp, Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

2026-08-05 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane