Modernizacja Pracowni RTG dla potrzeb Zespołu Opieki Zdrowotnej Nr 2 w Rzeszowie w ramach programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027 „Dostępność Plus dla AOS - 1/AOS/2025”

Zespół Opieki Zdrowotnej Nr 2 w Rzeszowie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00378172
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00378172/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-08-05 10:11
Lokalizacja
Rzeszów, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-6ddfac44-1fc6-43d1-a79c-dc7719534557
Identyfikator
8132643816
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Aparatura rentgenowskaUrządzenia medyczneRóżne urządzenia i produkty medyczneSprzęt obrazujący do użytku medycznego, stomatologicznego i weterynaryjnegoRoboty budowlaneRoboty instalacyjne w budynkachRoboty instalacyjne elektryczneRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychUsługi szkolenia personelu

Wykonawcy

1 przyznane

PFMS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL · lot 0
867 532,19 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00378172 z dnia 2026-08-05

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Modernizacja Pracowni RTG dla potrzeb Zespołu Opieki Zdrowotnej Nr 2 w Rzeszowie w ramach programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027 „Dostępność Plus dla AOS - 1/AOS/2025”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zespół Opieki Zdrowotnej Nr 2 w Rzeszowie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 690685006

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Fredry 9

1.5.2.) Miejscowość: Rzeszów

1.5.3.) Kod pocztowy: 35-005

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL823 - Rzeszowski

1.5.7.) Numer telefonu: +48 178509047

1.5.8.) Numer faksu: +48 178538394

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@zoz2.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zoz2.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://zoz2rzeszow.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja Pracowni RTG dla potrzeb Zespołu Opieki Zdrowotnej Nr 2 w Rzeszowie w ramach programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027 „Dostępność Plus dla AOS - 1/AOS/2025”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6ddfac44-1fc6-43d1-a79c-dc7719534557

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00378172

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-05

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00037183/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.2 Modernizacja Pracowni RTG

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Projekt grantowy pn. „Dostępność Plus dla AOS”, realizowany w ramach Działania FERS: 03.07 programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027, określonego we wniosku o dofinansowanie projektu nr FERS.03.07- IP.07-0001/23, którego Beneficjentem jest Minister Zdrowia, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus.

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00284047

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZOZ2.PRZ.271.15.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 723500,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest modernizacja Pracowni RTG w Przychodni Rejonowej w Dynowie, która jest jednostką
organizacyjną Zespołu Opieki Zdrowotnej Nr 2 w Rzeszowie. Na przedmiot zamówienia składa się: zakup, dostawa, montaż
i uruchomienie sprzętu, szkolenia dla pracowników Zamawiającego z obsługi dostarczonego sprzętu oraz prace
modernizacyjne, adaptacyjne, instalacyjne i budowlane. Aparat RTG wraz z wyposażeniem oferowany przez Wykonawcę
musi być fabrycznie nowy - nie powystawowy, nie demonstracyjny, nieużywany, nie rekondycjonowany, minimum rok
produkcji 2025.
2. Szczegółowy opis minimalnych parametrów technicznych przedmiotu zamówienia oraz pozostałych wymogów realizacji
przedmiotu zamówienia został zawarty w formularzu „Specyfikacja techniczna przedmiotu zamówienia” stanowiącym
załącznik Nr 1 do niniejszej SWZ. W załączniku Nr 2 do SWZ został zawarty opis prac modernizacyjnych i adaptacyjnych.
Pomiary impedancji pętli zwarcia udostępniono w Załączniku Nr 3 do SWZ, a w Załączniku Nr 4 do SWZ przedmiar robót.
Załączniki do SWZ stanowią jej integralną część.

4.5.3.) Główny kod CPV: 33111000-1 - Aparatura rentgenowska

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

33100000-1 - Urządzenia medyczne

33190000-8 - Różne urządzenia i produkty medyczne

33110000-4 - Sprzęt obrazujący do użytku medycznego, stomatologicznego i weterynaryjnego

45000000-7 - Roboty budowlane

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

80511000-9 - Usługi szkolenia personelu

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 867532,19 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1029852,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 867532,19 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PFMS Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7831847300

7.3.3) Ulica: Polska

7.3.4) Miejscowość: Poznań

7.3.5) Kod pocztowy: 60-401

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-20

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 867532,19 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 119 dni

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

1. Pełna nazwa zamówienia: Modernizacja Pracowni RTG dla potrzeb Zespołu Opieki Zdrowotnej Nr 2 w Rzeszowie w
ramach dofinansowania ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach programu Fundusze Europejskie
dla Rozwoju Społecznego 2021-2027 „Dostępność Plus dla AOS - 1/AOS/2025” - Przetarg III
2026-08-05 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy