Budowa placu zabaw, siłowni plenerowej i altany z miejscem na ognisko w Uniszowicach

Gmina Konopnica

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00378243
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00378243/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-05 10:27
Lokalizacja
Motycz, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-12b8d754-3eaf-4f85-a75b-6ca0330d8e70
Identyfikator
7132877488
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Przygotowanie terenu pod budowęRoboty w zakresie różnych nawierzchniWyposażenie parków i placów zabawWznoszenie ogrodzeńUsługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00378243 z dnia 2026-08-05

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa placu zabaw, siłowni plenerowej i altany z miejscem na ognisko w Uniszowicach

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Konopnica

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 431019678

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Kozubszczyzna 127A

1.5.2.) Miejscowość: Motycz

1.5.3.) Kod pocztowy: 21-030

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@konopnica.eu

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.konopnica.eu

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://pzp.konopnica.eu

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa placu zabaw, siłowni plenerowej i altany z miejscem na ognisko w Uniszowicach

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-12b8d754-3eaf-4f85-a75b-6ca0330d8e70

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00378243

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-05

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00036241/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.10 Budowa placu zabaw, siłowni plenerowej i altany z miejscem na ognisko w Uniszowicach

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

w ramach Planu Strategicznego dla Wspólnej Polityki Rolnej na lata 2023-2027 dla interwencji I.13.1 LEADER/Rozwój Lokalny Kierowany przez Społeczność(RLKS)- komponent Wdrażanie LSR

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00306265

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IPP.271.11.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 510462,84 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem inwestycji jest budowa placu zabaw, siłowni zewnętrznej, altany z miejscem na ognisko oraz małą architekturą w m. Uniszowice dz. nr 241/1. Inwestycja obejmuje również nasadzenia zielni, ogrodzenie placu zabaw.
2. Zakres robót obejmuje:
1) Zakres robót obejmuje:
a) roboty przygotowawcze
b) wykonanie nawierzchni na placu zabaw
c) montaż wyposażenia placu zabaw
d) wykonanie ogrodzenia
e) wykonanie altany
f) montaż małej architektury
g) zagospodarowanie terenu poprzez nasadzenia zieleni i wykonanie trawników

3. Założeniem projektu jest aby plac zabaw oraz przestrzeń wokół placu był dostępny dla wszystkich na równych prawach a zastosowane rozwiązania projektowe uwzględniały potrzeby wszystkich użytkowników. Przewidziano możliwość korzystania z obiektu osobom niepełnosprawnym poprzez brak barier architektonicznych, które uniemożliwiały by korzystanie z obiektu osobom o ograniczonej mobilności. Urządzenia oraz mała architektura będą montowane z poziomu przyległego terenu.
4. Przedmiot zamówienia szczegółowo opisują: dokumentacja projektowa, specyfikacja techniczna oraz przedmiary robót, które stanowią załączniki do niniejszej specyfikacji.
5. Przedmiar robót ma charakter pomocniczy. Wykonawca zobowiązany jest do dokładnego sprawdzenia ilości robót z dokumentacją projektową. Z uwagi na to, że umowa na roboty będzie umową ryczałtową w przypadku wystąpienia w trakcie prowadzenia robót większej ilości robót w jakiejkolwiek pozycji nie będzie to mogło być uznane za roboty dodatkowe z żądaniem dodatkowego wynagrodzenia. Ewentualny brak w przedmiarze robót pewnych robót koniecznych do wykonania na podstawie dokumentacji projektowej (w tym w projekcie wykonawczym) nie zwalnia wykonawcy od obowiązku ich wykonania na podstawie projektu w cenie umownej.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

43325000-7 - Wyposażenie parków i placów zabaw

45342000-6 - Wznoszenie ogrodzeń

77310000-6 - Usługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia
2026-08-05 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane