Rozbudowa drogi powiatowej nr 1162R Mielec – Rzochów – Przyłęk – Ostrowy Tuszowskie – Podtrąba w km 19+639 do km 21+800 w miejscowości Ostrowy Baranowskie, Komorów
Zarząd Dróg Powiatowych w Kolbuszowej
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00378537
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00378537/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-05 11:28
- Lokalizacja
- Kolbuszowa, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-44c70889-b24b-453b-9de1-5e1b123c1f31
- Identyfikator
- 8141482229
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00378537 z dnia 2026-08-05 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Rozbudowa drogi powiatowej nr 1162R Mielec – Rzochów – Przyłęk – Ostrowy Tuszowskie – Podtrąba w km 19+639 do km 21+800 w miejscowości Ostrowy Baranowskie, Komorów
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Dróg Powiatowych w Kolbuszowej
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 830443232
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: 11-go Listopada 10
1.5.2.) Miejscowość: Kolbuszowa
1.5.3.) Kod pocztowy: 36-100
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL823 - Rzeszowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zdp@kolbuszowski.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://platformazakupowa.pl/pn/zdp_kolbuszowa
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/zdp_kolbuszowa1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
drogi
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Rozbudowa drogi powiatowej nr 1162R Mielec – Rzochów – Przyłęk – Ostrowy Tuszowskie – Podtrąba w km 19+639 do km 21+800 w miejscowości Ostrowy Baranowskie, Komorów2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-44c70889-b24b-453b-9de1-5e1b123c1f31
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00378537
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-05
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00131741/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Rozbudowa drogi powiatowej Nr 1 162 R Mielec - Rzochów - Przyłęk - Ostrowy Tuszowskie - Podtrąba w km 19+639 do km 21+800 w miejscowości Ostrowy Baranowskie, Komorów
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00133138
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZDP-2720.I.2.26
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 5590763,68 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Etap I: Opracowanie dokumentacji projektowej oraz uzyskanie Decyzji zezwalającej na realizację inwestycji drogowej.
Realizacji zadania na podstawie Ustawy z dnia 10 kwietnia 2003 r. o szczególnych zasadach przygotowania i realizacji inwestycji w zakresie dróg publicznych (Dz. U. z 2024 r. poz. 311 t.j.)
2.1. Zakres opracowania dokumentacji:
a) Opracowania geodezyjno-kartograficzne w tym mapę do celów projektowych oraz kompletne operaty podziałowe nieruchomości zatwierdzone w powiatowym PODGiK - 5 egz. – niezbędny załącznik do wniosku o wydanie Decyzji zezwalającej na realizację inwestycji drogowej,
b) Projekt budowlany wraz z załącznikami niezbędnymi do uzyskania decyzji ZRID (Projekt zagospodarowania terenu wraz z niezbędnymi załącznikami, projekty architektoniczno – budowlane dla wszystkich branż wraz z niezbędnymi załącznikami- 4 egz.
c) Projekt techniczny dla wszystkich branż – po 2 egz.
d) Projekt Organizacji Ruchu (Stałej i Tymczasowej) - 4 egz.
e) Kosztorys Inwestorski szczegółowy i Ofertowy, Przedmiar robót dla każdej
branży oddzielnie - 3 egz.
f) Szczegółowe specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robot - 2 egz.
g) Dokumentacja geologiczna inżynierska - 2 egz.
h) Oryginały warunków branżowych, uzgodnień i opinii.
Etap II: Realizacja robót budowlanych
Wykonawca zobowiązany jest wykonywać roboty budowlane w oparciu o dokumentację projektową opracowaną przez Wykonawcę, STWiORB oraz odpowiednie przepisy prawa.
Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Programie funkcjonalno-użytkowym, zwanym dalej PFU. Rodzaje robót opisane w PFU są orientacyjne i poglądowe i mogą ulec zmianie po opracowaniu dokumentacji projektowej, wynikającej z uzyskanych decyzji, opinii i uzgodnień oraz zastosowanych rozwiązań projektowych.
2.4. Zakres projektowania:
Zakres opracowania obejmuje Rozbudowa drogi powiatowej nr 1162R Mielec – Rzochów – Przyłęk – Ostrowy Tuszowskie – Podtrąba w km 19+639 do km 21+800 w miejscowości Ostrowy Baranowskie, Komorów.
Główne element zadania to:
- frezowanie istniejącej jezdni bitumicznej,
- zdjęcie humusu pod chodniki, zjazdy oraz drogę dla pieszych i rowerów,
- rozbiórka istniejących zjazdów wraz z przepustami,
- wycinka drzew i zakrzaczeń kolidujących z inwestycją,
- rozbiórka ogrodzeń kolidujących z inwestycją,
- wykonanie robót ziemnych,
- wykonanie kanału technologicznego wraz z studniami SKR-1,
- wykonanie rowu krytego/ kanalizacji deszczowej z rur PPØ300-500mm wraz z budową studni betonowych Ø1200mm, wpustów deszczowych Ø500mm z osadnikiem oraz przykanalików z rur PPØ200mm,
- wykonanie przepustu skrzynkowego 3,0x2,0m o dł. 5,0m,
- wykonanie przepustu z rury PPØ1000mm pod jezdnią,
- wykonanie przepustów pod istniejącymi zjazdami z rur PPØ400mm umocnionymi obustronnie narzutem kamiennym gr. 10 cm,
- wykonanie wlotów i wylotów kanalizacji deszczowe/rowu krytego z rur PPØ300-500mm umocnionych obustronnie narzutem kamiennym gr. 10 cm,
- wykonanie słupów oświetlenia ulicznego wraz z oprawami oraz linią kablową zasilającą,
- wykonanie warstw konstrukcyjnych na poszerzeniu jezdni,
- wykonanie warstwy wyrównawczej i warstwy ścieralnej,
- wykonanie krawężników betonowych 15x30cm oraz obrzeży betonowych 8x30cm na ławach betonowych,
- wykonanie chodnika o nawierzchni z kostki brukowej i nawierzchni bitumicznej – szer. 2,0m,
- wykonanie drogi dla pieszych i rowerów o nawierzchni bitumicznej – szer. 3,0m,
- wykonanie zjazdów zwykłych do posesji o nawierzchni bitumicznej,
- wykonanie odmulenia i oczyszczenia istniejących rowów przydrożnych,
- budowa pobocza z kruszywa łamanego o szer. 1,0m,
- wykonanie barier ochronnych U-11a,
- wykonanie humusowania i odtworzenie terenów zielonych;
- wykonanie dwóch proj. aktywnych przejść dla pieszych wraz z dedykowanym oświetleniem,
- przebudowa i zabezpieczenie kolizji z istniejącą siecią elektroenergetyczną, teletechniczną i gazową – jeśli będzie to konieczne;
- wykonanie docelowego oznakowania pionowego i poziomego oraz urządzeń zabezpieczających ruch.
- wykonanie inwentaryzacji powykonawczej,
- przekazanie dokumentacji powykonawczej oraz deklaracji zgodności, certyfikatów, aprobat technicznych na zabudowane elementy,
- końcowy odbiór robót.
- ustawienie tablic informacyjnych o wymiarach 180 cm/120 cm – 2 szt.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71355000-1 - Usługi pomiarowe
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne
71313000-5 - Usługi doradcze w zakresie środowiska naturalnego
71351910-5 - Usługi geologiczne
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
45232130-2 - Roboty budowlane w zakresie rurociągów do odprowadzania wody burzowej
45232400-6 - Roboty budowlane w zakresie kanałów ściekowych
45231000-5 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznych
71321000-4 - Usługi inżynierii projektowej dla mechanicznych i elektrycznych instalacji budowlanych
71700000-5 - Usługi nadzoru i kontroli
77310000-6 - Usługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 12
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 9
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 6
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 4767004,54 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 6357304,52 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 4767004,54 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Budowlane POLBUD Tomasz Darowski
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 8661581587
7.3.3) Ulica: Długa 60
7.3.4) Miejscowość: Kłoda
7.3.5) Kod pocztowy: 28-236
7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-07
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 4767004,54 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 19 miesiące
| 2026-08-05 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |