Dostawa gazów medycznych i technicznych wraz z dzierżawą butli dla SP ZZOZ w Kozienicach
SAMODZIELNY PUBLICZNY ZESPÓŁ ZAKŁADÓW OPIEKI ZDROWOTNEJ W KOZIENICACH
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00378684
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2026-08-05 12:01
- Lokalizacja
- Kozienice, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 8121645639
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Gazy medyczneWodór, argon, gazy szlachetne, azot i tlen
Wykonawcy
2 przyznane
LINDE GAZ POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKraków, PL
593 151 PLNLINDE GAZ POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKraków, PL
593 151 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.