Wykonanie instalacji elektrycznych i teletechnicznych w budynku Szkoły Podstawowej Nr 2 - Etap II
Gmina Miejska Hajnówka
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00378698
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00378698/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-05 12:05
- Lokalizacja
- Hajnówka, podlaskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-d5c02b67-f002-453f-a4b6-5273ce5f1d15
- Identyfikator
- 6030006341
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00378698 z dnia 2026-08-05 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie instalacji elektrycznych i teletechnicznych w budynku Szkoły Podstawowej Nr 2 - Etap II
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miejska Hajnówka
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 050658999
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Aleksego Zina 1
1.5.2.) Miejscowość: Hajnówka
1.5.3.) Kod pocztowy: 17-200
1.5.4.) Województwo: podlaskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL842 - Łomżyński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: hajnowka@hajnowka.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.hajnowka.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/13331611.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie instalacji elektrycznych i teletechnicznych w budynku Szkoły Podstawowej Nr 2 - Etap II2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d5c02b67-f002-453f-a4b6-5273ce5f1d15
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00378698
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-05
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00022060/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Wykonanie instalacji elektrycznych wewnętrznych w budynku Szkoły Podstawowej nr 2
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00308603
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.12.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych związanych z realizacją zadania pn.: „Wykonanie instalacji elektrycznych i teletechnicznych wewnętrznych w budynku Szkoły Podstawowej Nr 2 - Etap II”.
4.2. Szczegółowy zakres i sposób wykonania przedmiotu umowy obejmuje roboty wyszczególnione w projekcie umowy - Załącznik Nr 5 do SWZ, dokumentacji projektowej - Załącznik Nr 6 do SWZ oraz w przedmiarach robót, które stanowią Załącznik Nr 7 do SWZ, w tym m. in.:
a) roboty demontażowe,
b) wykonanie instalacji gniazd 230V,
c) wykonanie oświetlenia awaryjnego i ewakuacyjnego,
d) wykonanie okablowania strukturalnego i audio-video,
e) wykonanie instalacji przyzywowej,
f) modernizacja istniejących oraz wykonanie nowych rozdzielnic,
g) wykonanie sufitów podwieszanych kasetonowych na korytarzach,
h) wykonanie robót odtworzeniowych po bruzdach (zaprawienie oraz dwukrotne malowanie tras po bruzdach wraz z przygotowaniem powierzchni).
Etap II obejmuje wykonanie instalacji wyłącznie na I piętrze większego budynku (klas IV-VIII). Instalacje teletechniczne sprowadzić do węzła telekomunikacyjnego znajdującego się w GPD.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45314300-4 - Instalowanie infrastruktury okablowania
45314320-0 - Instalowanie okablowania komputerowego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 150367,91 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 150367,91 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 150367,91 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: A'Bell Sp. z o.o
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5832709792
7.3.3) Ulica: ul. Pólnicy 30/9
7.3.4) Miejscowość: Gdańsk
7.3.5) Kod pocztowy: 80-177
7.3.6.) Województwo: pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-05
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 150367,91 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-08-14| 2026-08-05 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |