Dostawa kruszywa na utrzymanie dróg leśnych

NADLEŚNICTWO WIPSOWO

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00378720
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00378720/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-05 12:11
Lokalizacja
Wipsowo, warmińsko-mazurskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-f41f2f2b-ee3d-48ba-8561-1f242ea03e25
Identyfikator
7390001843
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

KruszywoUsługi w zakresie transportu drogowegoRoboty w zakresie nawierzchni drógRoboty w zakresie konserwacji dróg

Wykonawcy

1 przyznane

DARIUSZ LISPłozy, PL · lot 0
451 010,25 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00378720 z dnia 2026-08-05

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Dostawa kruszywa na utrzymanie dróg leśnych

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: NADLEŚNICTWO WIPSOWO

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 510549300

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: 51 C

1.5.2.) Miejscowość: Wipsowo

1.5.3.) Kod pocztowy: 11-010

1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL622 - Olsztyński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: wipsowo@olsztyn.lasy.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://wipsowo.olsztyn.lasy.gov.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://wipsowo.olsztyn.lasy.gov.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Środowisko

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa kruszywa na utrzymanie dróg leśnych

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f41f2f2b-ee3d-48ba-8561-1f242ea03e25

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00378720

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-05

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00238533/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Dostawa kruszywa na utrzymanie dróg leśnych

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SA.270.7.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa kruszywa wraz z wbudowaniem w nawierzchnię dróg leśnych (dalej: „Dostawa”) we wskazanych leśnictwach położonych na terenie Nadleśnictwa Wipsowo następujących sortymentów:
- mieszanka do stabilizacji mechanicznej 0-31,5 mm C50/30 w ilości 3 825,00 ton.
- tłuczeń 22,4-55 mm C50/30 w ilości 700,00 ton,
Kruszywa objęte zamówieniem muszą spełniać wymagania norm wskazanych w WT-4 2025 Wymagania Techniczne „Mieszanki niezwiązane do dróg krajowych” – dokumencie opracowanym przez Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad.
Zakres Dostawy obejmuje
- dowóz kruszywa w miejsce wskazane przez Zamawiającego, udokumentowany każdorazowo dokumentem WZ,
- zasypanie ubytków, kolein i wybojów, rozgarnięcie oraz plantowanie mechaniczne i ręczne kruszyw lub ich mieszanek na wskazanym odcinku drogi,
- zagęszczenie walcem drogowym wibracyjnym lub ubijarką wbudowanego kruszywa

4.5.3.) Główny kod CPV: 14212200-2 - Kruszywo

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

45233141-9 - Roboty w zakresie konserwacji dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 451010,25 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 484112,63 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 451010,25 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: FOX TRANS – ZIEM Usługi Transportowe i Roboty Ziemne Dariusz Lis

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7451689510

7.3.4) Miejscowość: Płozy

7.3.5) Kod pocztowy: 12-100

7.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-04

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 451010,25 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-09-30
2026-08-05 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane