„Budowa osiedlowej sieci ciepłowniczej w Szaflarach”
Gmina Szaflary
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00378758
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00378758/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-05 12:20
- Lokalizacja
- Szaflary, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-746e2566-8792-4968-9803-258e013fc0b2
- Identyfikator
- 7361198317
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00378758 z dnia 2026-08-05 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Budowa osiedlowej sieci ciepłowniczej w Szaflarach”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Szaflary
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 491892713
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Zakopiańska 18
1.5.2.) Miejscowość: Szaflary
1.5.3.) Kod pocztowy: 34-424
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL219 - Nowotarski
1.5.7.) Numer telefonu: 182612314
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@szaflary.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.szaflary.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/12879561.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Budowa osiedlowej sieci ciepłowniczej w Szaflarach”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-746e2566-8792-4968-9803-258e013fc0b2
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00378758
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-05
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00112403/10/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 „Budowa osiedlowej sieci ciepłowniczej na terenie Gminy Szaflary”
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
„Rozwój sieci ciepłowniczej – Gmina Szaflary”. Projekt realizowany w ramach programu Fundusze Europejskie dla Małopolski 2021–2027, Priorytet 02 Fundusze europejskie dla środowiska, Działanie 02.20 Rozwój sieci ciepłowniczych – ZIT. Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00206540
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RGGZ.271.1.9.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 9626565,59 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie osiedlowych sieci ciepłowniczych
z przyłączami do budynków w technologii rur preizolowanych układanych w gruncie, wraz z instalacją teletechniczną oraz odtworzeniem terenu po wykonanych pracach.
Zakres zadania obejmuje:
a) budowę sieci ciepłowniczej wraz z przyłączami do budynków
b) budowę infrastruktury towarzyszącej: sieć teletechniczna
c) przekroczenia bezwykopowe Potoku Furczańskiego
d) odtworzenie terenu po wykonanych pracach. Odtworzenie dróg gminnych należy wykonać wg technologii opisanej w załączniku o nazwie: „Warunki odtworzenia nawierzchni dróg gminnych”
e) wejścia przyłączami do budynków
f) przeprowadzenie wymaganych prób.
Ograniczona ilość znaków w polu, więcej informacji znajduje się w dziale III SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45231000-5 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznych
45231100-6 - Ogólne roboty budowlane związane z budową rurociągów
45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
45233226-9 - Roboty budowlane w zakresie dróg dojazdowych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 10669936,87 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 14979828,77 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 10669936,87 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: TPB ŁUKASZCZYK SP. K.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7352866618
7.3.3) Ulica: Kolejowa
7.3.4) Miejscowość: Szaflary
7.3.5) Kod pocztowy: 34-424
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
1) PRESYSTEM Sp. z o.o. sp. k. ul. Witolda 6, 35-302 Rzeszów
NIP: 813 370 24 49, REGON 361062145
podmiot będzie realizował część robót budowlanych związanych z wykonaniem budowy, odbudowy, przebudowy sieci ciepłowniczej
2) KAL-TRANS A.KALATA SPÓŁKA KOMANDYTOWA
os. Nowe 1E, 34-424 Szaflary
NIP: 7361028147
- podmiot będzie realizował część robót budowlanych związanych z wykonaniem nawierzchni asfaltowej
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-04
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 10669936,87 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2027-10-318.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-08-05 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |