„Rewitalizacja parku przy zabytkowej siedzibie Gminnego Ośrodka Kultury Sportu i Rekreacji w Łambinowicach”
Gmina Łambinowice
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00378785
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00378785/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-05 12:24
- Lokalizacja
- Łambinowice, opolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-9c4c2f54-162f-4a6e-9f3f-2acadd8762da
- Identyfikator
- 7532391051
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
2 przyznane
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00378785 z dnia 2026-08-05 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Rewitalizacja parku przy zabytkowej siedzibie Gminnego Ośrodka Kultury Sportu i Rekreacji w Łambinowicach”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Łambinowice
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 531412846
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Tadeusza Zawadzkiego 29
1.5.2.) Miejscowość: Łambinowice
1.5.3.) Kod pocztowy: 48-316
1.5.4.) Województwo: opolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL523 - Nyski
1.5.7.) Numer telefonu: 0048 77 4 311 300
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@lambinowice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.lambinowice.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/lambinowice1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Rewitalizacja parku przy zabytkowej siedzibie Gminnego Ośrodka Kultury Sportu i Rekreacji w Łambinowicach”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9c4c2f54-162f-4a6e-9f3f-2acadd8762da
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00378785
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-05
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00022314/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Rewitalizacja parku przy zabytkowej siedzibie Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Łambinowicach
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Fundusze Europejskie dla Opolskiego 2021-2027 (FEO 2021-2027) działanie 10.5 Rewitalizacja na obszarach innych niż miejskie2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.3.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
I część zamówienia: Pielęgnacja drzew1. Opis przedmiotu zamówienia
USUNIĘCIE ORAZ WYKONANIE CIĘĆ / ZABIEGÓW PIELĘGNACYJNYCH DRZEW.
Wykonanie prac polegających na usunięciu 2 drzew z gatunku klon zwyczajny, o obw. pnia na wys. 130 cm = 130 cm oraz 140 cm i okrzesywaniu wysokich drzew (usunięcie całej jemioły występującej na terenie parku), wykonanie cięć / zabiegów pielęgnacyjnych na 196 drzewach oraz zabezpieczeniu drzew i przywracaniu nawierzchni trawiastej do stanu poprzedniego.
2. Zakres zamówienia:
1) Wykonanie prac polegających na przeprowadzeniu zabiegów pielęgnacyjnych na 196 drzewach.
Przy spełnieniu następujących warunków konserwatorskich:
• Wykonanie cięć pielęgnacyjnych, polegających na usunięciu gałęzi, siedlisk jemioły oraz konarów martwych i nadłamanych, które nie doprowadzą do usunięcia ponad 30 proc objętości korony, jaka wytworzyła się w trakcie rozwoju drzewa, konary i gałęzie można skrócić maksymalnie o 30 proc, aby przewrócić regularny kształt koron; wykonane zabiegi nie mogą doprowadzić do deformacji koron drzew.
• Sprzątnięciu terenu po zakończeniu prac.
• Kierowania lub samodzielnego wykonania prac konserwatorskich, przez osobę spełniającą wymagania, o których mowa w art. 37b ustawy o ochronie zabytków i opiece nad zabytkami.
• Przekazania OWKZ nie później niż w terminie 14 dni przed dniem rozpoczęcia prac (a w toku prac na 14 dni przed dokonaniem zmiany osoby) imienia, nazwiska i adresu tej osoby wraz z dokumentami potwierdzającymi spełnienie przez tę osobę wymagań, o których mowa w art. 37b ustawy o ochronie zabytków i opiece nad zabytkami, jak również oświadczenia ww. osoby o przyjęciu przez nią obowiązku kierowania lub samodzielnego wykonywania prac.
• Zawiadomienia wojewódzkiego konserwatora zabytków pisemnie o terminie zakończenia działań wskazanych w pozwoleniu do 14 dni od ich zakończenia.
• Niezwłocznym zawiadomieniu wojewódzkiego konserwatora zabytków o wszelkich zagrożeniach lub nowych okolicznościach ujawnionych w trakcie prowadzenia wskazanych w pozwoleniu działań.
2) Zakres usług:
Usunięcie 2 drzew z gatunku klon zwyczajny, o obw. pnia na wys. 130 cm = 130 cm oraz 140 cm - lokalizacja zgodnie z projektem.
Przy spełnieniu następujących warunków konserwatorskich:
• Uprzątnięciu terenu po zakończeniu prac.
• Kierowania lub samodzielnego wykonania prac konserwatorskich, przez osobę spełniającą wymagania, o których mowa w art. 37b ustawy o ochronie zabytków i opiece nad zabytkami.
• Przekazania OWKZ nie później niż w terminie 14 dni przed dniem rozpoczęcia prac (a w toku prac na 14 dni przed dokonaniem zmiany osoby) imienia, nazwiska i adresu tej osoby wraz z dokumentami potwierdzającymi spełnienie przez tej osoby wymagań, o których mowa w art. 37b ustawy o ochronie zabytków i opiece nad zabytkami, jak również oświadczenia ww. osoby o przyjęciu przez nią obowiązku kierowania lub samodzielnego wykonywania prac.
• Zawiadomienia wojewódzkiego konserwatora zabytków o terminie rozpoczęcia (przynajmniej na trzy dni przed ich rozpoczęciem) i zakończenia działań wskazanych w pozwoleniu.
• Niezwłocznym zawiadomieniu wojewódzkiego konserwatora zabytków o wszelkich zagrożeniach lub nowych okolicznościach ujawnionych w trakcie prowadzenia wskazanych w pozwoleniu działań.
Oraz przy spełnieniu następujących warunków konserwatorskich:
• Oględzin drzew przed wycinką pod kątem wystąpienia gniazd i gatunków chronionych.
• Wprowadzeniu w miejscu usuwanego okazu lub w jego pobliżu, nasadzeń zastępczych, w postaci 2 drzew z gatunku klon zwyczajny. Nowe drzewa mają być w dobrym stanie zdrowotnym, bez uszkodzeń mechanicznych, bez jakichkolwiek szkodników i chorób, z dobrze przerośniętą bryłą korzeniową, szkółkowane min. 3 razy, o obwodzie pnia na wys. 100 cm wynoszącym min. 12-14 cm.
• Po wykonaniu nasadzeń zastępczych, należy poinformować urząd pisemnie, dołączając dokumentację fotograficzną.
• W przypadku niewykonania nasadzeń zastępczych, o których mowa wyżej zgodnie z zezwoleniem, stosuje się przepisy o postępowaniu egzekucyjnym w administracji.
Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia określony został w dokumentacji projektowej- stanowiącej załącznik nr 10 do SWZ.(CZ.I,II,III)
4.5.3.) Główny kod CPV: 77211500-7 - Usługi pielęgnacji drzew
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
77211400-6 - Usługi wycinania drzew
45500000-2 - Wynajem maszyn i urządzeń wraz z obsługą operatorską do prowadzenia robót z zakresu budownictwa oraz inżynierii wodnej i lądowej
45510000-5 - Wynajem dźwigów wraz z obsługą operatorską
77310000-6 - Usługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych
77320000-9 - Usługi utrzymania terenów sportowych
77000000-0 - Usługi rolnicze, leśne, ogrodnicze, hydroponiczne i pszczelarskie
4.5.5.) Wartość części: 200750,34 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Budowa wiaty rekreacyjnej z montażem małej architektury oraz nową nasadą roślinZamówienie obejmuje budowę wiaty rekreacyjnej, przebudowę i poszerzenie istniejącego placu zabaw wraz z wykonaniem ogrodzenia, montaż małej architektury, wprowadzenie nasadzenia krzewów oraz wprowadzenie budek lęgowych dla ptaków i nietoperzy, na terenie objętym ochroną konserwatorską, zgodnie z pozwoleniem na budowę oraz decyzją Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków, z zachowaniem zasad ochrony substancji zabytkowej, wg Szczegółowej Specyfikacji Technicznej Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych.
1. Zakres zamówienia:
1. Budowa wiaty rekreacyjnej.
2. Utwardzenie nawierzchni w obrębie istniejącej wiaty seniorów oraz projektowanej wiaty rekreacyjnej kostka granitowa drobnowymiarową (analogicznie do istniejących ścieżek parkowych i nawierzchni wokół wiaty).
3. Montaż małej architektury: ławek z oparciem, koszy na odpady, stojaków na rowery i hulajnogi oraz tablic edukacyjnych.
4. Przebudowie i poszerzeniu istniejącego placu zabaw oraz z wykonaniem nowego ogrodzenia (wymiana zdekapitalizowanych urządzeń zabawowych oraz uzupełnienie o nowe).
5. Montażu elementów ścieżki dydaktycznej o tematyce naukowej (sześć wybranych urządzeń parkowych do samodzielnego wykonania doświadczeń naukowych i poznania zjawisk fizycznych).
6. Montażu urządzeń aktywności fizycznej typu „STREET WORKOUT” w ramach poszerzenia strefy aktywnego wypoczynku.
7. Wprowadzeniu nowych nasadzenia krzewów i roślin w ramach uzupełnienia bioróżnorodności gatunkowej oraz odtworzenia drzewostanu.
8. Wprowadzenie budek lęgowych dla ptaków i nietoperzy.
Przy spełnieniu następujących warunków konserwatorskich:
• W przypadku odkrycia podczas prowadzenia robót ziemnych przedmiotu, co do którego istnieje przypuszczenie, iż jest on zabytkiem, należy wstrzymać wszelkie roboty mogące uszkodzić lub zniszczyć odkryty przedmiot, zabezpieczyć ten przedmiot i miejsce jego odkrycia oraz niezwłocznie zawiadomić o tym Opolskiego Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków lub wójta, burmistrza lub prezydenta miasta (art. 32 ust. 1 pkt 1, 2 i 3 ustawy z dnia 23 lipca 2003 r. o ochronie zabytków i opiece nad zabytkami (Dz. U. z 2024 r., poz. 1292).
• Wykonania robót bez szkody dla drzewostanu parkowego.
• Prowadzenia prac ziemnych oraz innych prac wykonywanych ręcznie, z wykorzystaniem sprzętu mechanicznego lub urządzeń technicznych, w obrębie korzeni, pnia lub korony drzewa lub w obrębie korzeni lub pędów krzewu, w sposób najmniej szkodzący drzewom lub krzewom.
• Uprzątnięcia terenu po wykonaniu prac i przywrócenia terenów zielonych w miejscu prowadzenia prac do stanu sprzed prac, w razie konieczności należy odtworzyć lub poddać renowacji nawierzchnie trawiaste.
• Urządzenia zabawowe, siłowe i edukacyjne należy wykonać w jednolitej kolorystyce tzn. elementy metalowe w odcieniach szarości, a elementy drewniane w kolorze naturalnego drewna. Dopuszcza się zastosowanie akcentów kolorystycznych w odcieniu ciemnej zieleni.
• Kierowania robotami budowlanymi albo wykonywania nadzoru inwestorskiego przez osoby spełniające wymagania, o których mowa w art. 37 c ustawy o ochronie zabytków i opiece nad zabytkami.
• Przekazaniu OWKZ, nie później niż w terminie 14 dni przed dokonaniem zmiany lub przed dniem rozpoczęcia prac, imię, nazwisko, adres oraz dokumenty potwierdzające kwalifikacje, o których mowa w art. 37 c ustawy o ochronie zabytków i opiece nad zabytkami, osób kierującej robotami budowlanymi oraz wykonującej nadzór inwestorski, a także oświadczenia ww. osób o przejęciu obowiązku kierowania robotami budowlanymi oraz sprawowania nadzoru inwestorskiego.
• Zawiadomienia wojewódzkiego konserwatora zabytków o terminie rozpoczęcia (przynajmniej na trzy dni przed ich rozpoczęciem) i zakończenia działań wskazanych w pozwoleniu.
• Niezwłocznego zawiadomienia wojewódzkiego konserwatora zabytków o wszelkich zagrożeniach lub nowych okolicznościach ujawnionych w trakcie prowadzenia wskazanych w pozwoleniu działań.
Oraz przy spełnieniu następujących warunków konserwatorskich:
• Wprowadzeniu w miejscu usuwanego okazu lub w jego pobliżu, nasadzeń zastępczych, w postaci 2 drzew z gatunku klon zwyczajny. Nowe drzewa mają być w dobrym stanie zdrowotnym, bez uszkodzeń mechanicznych, bez jakichkolwiek szkodników i chorób, z dobrze przerośniętą bryłą korzeniową, szkółkowane min. 3 razy, o obwodzie pnia na wys. 100 cm wynoszącym min. 12-14 cm.
• Po wykonaniu nasadzeń zastępczych, należy poinformować urząd pisemnie, dołączając dokumentację fotograficzną.
• W przypadku niewykonania nasadzeń zastępczych, o których mowa wyżej zgodnie z zezwoleniem, stosuje się przepisy o postępowaniu egzekucyjnym w administracji.
Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia określony został w dokumentacji projektowej- stanowiącej załącznik nr 10 do SWZ.(CZ.I,II,III)
4.5.3.) Główny kod CPV: 45212140-9 - Obiekty rekreacyjne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
45112723-9 - Roboty w zakresie kształtowania placów zabaw
37400000-2 - Artykuły i sprzęt sportowy
45342000-6 - Wznoszenie ogrodzeń
45212172-2 - Roboty budowlane w zakresie ośrodków rekreacyjnych
77310000-6 - Usługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych
4.5.5.) Wartość części: 1075059,51 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przebudowa budynku gospodarczego wraz ze zmianą sposobu użytkowania części budynku na toaletę publiczną1.Opis przedmiotu zamówienia
W ramach planowanej inwestycji przewiduje się przebudowę budynku gospodarczego ze zmianą sposobu użytkowania części budynku na toaletę publiczną. Budynek gospodarczy znajduje się na terenie parku, przy Gminnym Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji. W budynku gospodarczym przechowywane są materiały, narzędzia i sprzęty do pielęgnacji i utrzymania porządku na terenie parku. Toaleta przeznaczona będzie dla osób odwiedzających park. W toalecie przewiduje się trzy pomieszczenia: toaletę dla mężczyzn, toaletę dla kobiet przystosowaną dla osób niepełnoprawnych oraz pomieszczenie do karmienia i przewijania dzieci.
Budynek wolnostojący, niepodpiwniczony, parterowy. Bryła budynku ma kształt czworoboku. Dach czterospadowy, kopertowy o kącie nachylenia 12 st.
Charakterystyczne parametry obiektu budowlanego:
a) kubatura:
– kubatura, bez zmian: 186,98 m3,
b) zestawienie powierzchni:
– powierzchnia zabudowy - bez zmian: 62,12 m2,
– powierzchnia użytkowa: 48,62 m2,
c) wysokość, długość, szerokość, średnica:
– wysokość, bez zmian: 3,65 m,
– długość, bez zmian: 10,20 m,
– szerokość, bez zmian: 6,09 m.
2.Zakres robót:
1. Demontaż istniejącego komina oraz pokrycia dachowego z papy.
2. Wykonanie nowej konstrukcji dachu z pokryciem z blachodachówki w kolorze grafitowym.
3. Wykonania tynków zewnętrznych – cementowo – wapiennych.
4. Wymiany okien na nowe, drewniane w kolorze białym.
5. Wymiany bram i drzwi na drewniane w kolorze ciemnego brązu.
6. Wykonania otworu drzwiowego w miejscu okna oraz przesunięcia i pomniejszenia otworu drzwiowego.
7. Malowanie elewacji w kolorze białym.
8. Wykonanie renowacji ceglanego cokołu i parapetów.
9. Wymiany rynien i rur spustowych na nowe, wykonanych z blachy salowej powlekanej w kolorze grafitowym.
Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia określony został w dokumentacji projektowej- stanowiącej załącznik nr 10 do SWZ.(CZ.I,II,III)
4.5.3.) Główny kod CPV: 45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45211310-5 - Roboty budowlane w zakresie łazienek
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
4.5.5.) Wartość części: 358256,02 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 8
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 8
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 4
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 107077,68 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 310918,39 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 107077,68 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Firma Usługowa "Wiewiórka"- Dariusz Chotyński
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8881545949
7.3.4) Miejscowość: Słone 2
7.3.5) Kod pocztowy: 87-880
7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-21
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 107077,68 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli wszystkie złożone wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo oferty podlegały odrzuceniu.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 496000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 611401,27 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 496000,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Usługi Remontowe Roman Hauptman
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7561080833
7.3.3) Ulica: Kolonialna 16
7.3.4) Miejscowość: Grobniki
7.3.5) Kod pocztowy: 48-100
7.3.6.) Województwo: opolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-23
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 496000,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-08-05 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |