Budowa i doposażenie placów zabaw w Ćmielowie

GMINA ĆMIELÓW

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00378865
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00378865/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-05 12:42
Lokalizacja
Ćmielów, świętokrzyskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-7def4115-5a04-4b03-af32-c198c40bdab1
Identyfikator
6612164776
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Wyposażenie placów zabawRoboty w zakresie kształtowania placów zabawInstalowanie ogrodzeń, płotów i sprzętu ochronnego

Wykonawcy

1 przyznane

DROGMAR S.C. MARIUSZ GODZINA, PIOTR PODESZWA, RENATA GODZINA, MAŁGORZATA PODESZWAOstrowiec Świętokrzyski, PL · lot 0
242 014,8 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00378865 z dnia 2026-08-05

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa i doposażenie placów zabaw w Ćmielowie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA ĆMIELÓW

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 830409910

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Ostrowiecka 40

1.5.2.) Miejscowość: Ćmielów

1.5.3.) Kod pocztowy: 27-440

1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: inwestycje3@cmielow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://ezamowienia.gov.pl/pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-7def4115-5a04-4b03-af32-c198c40bdab1

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa i doposażenie placów zabaw w Ćmielowie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7def4115-5a04-4b03-af32-c198c40bdab1

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00378865

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-05

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00130542/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.9 Budowa i doposażenie placów zabaw w Ćmielowie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

4. Przedmiot zamówienia realizowany w ramach interwencji I.13.1 LEADER/Rozwój Lokalny Kierowany przez Społeczność (RLKS) w zakresie „Poprawa dostępu do małej infrastruktury publicznej”

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00325355

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.I.271.3.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem inwestycji jest budowa placu zabaw przy os. Gawroniec na działce ew. 1898/4 obręb Ćmielów oraz dostawa i montaż wyposażenia placu zabaw w Ćmielowie przy ul. Długiej na działce ew. 1882/1 obręb Ćmielów.
Teren w miejscu przeznaczonym pod inwestycję jest płaski.
Projektowane zagospodarowanie placu zabaw przy ul. Długiej polegać będzie na zamontowaniu dodatkowych urządzeń zabawowych na prefabrykowanych fundamentach betonowych na istniejącym placu zabaw .
Na placu zabaw przy ul. Długiej planuję się ustawienie następujących urządzeń:
- Zestaw zabawowy wielofunkcyjny z 2 zjeżdżalniami -1szt.
- Huśtawka wahadłowa z bocianim gniazdem -1szt.
Natomiast projektowane zagospodarowanie placu zabaw przy ul. Sandomierskiej tj. (os. Gawroniec) polegać będzie na zamontowaniu urządzeń zabawowego na prefabrykowanych fundamentach betonowych na nowo projektowanym placu zabaw, wraz wykonaniem ogrodzenia z przęseł panelowych.
Na placu zabaw przy ul. Sandomierskiej tj. (os. Gawroniec) planuje się ustawienie następujących urządzeń:
- Zestaw zabawowy ze zjeżdżalnią -1szt.
- Piaskownica -1szt.
- Bujak -1szt.
- Huśtawka wahadłowa podwójna -1szt.
- Karuzela -1szt.
- Huśtawka bocianie gniazdo -1szt.
- Ławka okrągła -1szt.
Przy ustawianiu urządzeń do zabawy należy zachować strefy bezpieczeństwa wymagane przez producenta zabawek. Wykonawca jest odpowiedzialny za prawidłowe, zgodne z dokumentacją projektową, wytyczenie wszystkich nowo projektowanych obiektów. Po wykonaniu zadania należy wykonać inwentaryzację powykonawczą.

4.5.3.) Główny kod CPV: 37535200-9 - Wyposażenie placów zabaw

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45112723-9 - Roboty w zakresie kształtowania placów zabaw

45340000-2 - Instalowanie ogrodzeń, płotów i sprzętu ochronnego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 242014,80 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 242014,80 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 242014,80 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Drogmar s.c. Mariusz Godzina, Piotr Podeszwa, Renata Godzina, Małgorzata Podeszwa

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Drogmar s.c. Mariusz Godzina, Piotr Podeszwa, Renata Godzina, Małgorzata Podeszwa

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6612142013

7.3.4) Miejscowość: Ostrowiec Św.

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-05

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 242014,80 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące

2026-08-05 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane