Wykonanie zbiornika podziemnego – rezerwowego źródła wody pitnej oraz remontu przylegającej do zbiornika nawierzchni utwardzonej na terenie USK przy ulicy Przybyszewskiego 49.

Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Poznaniu

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00379119
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00379119/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-05 13:39
Lokalizacja
Poznań, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-0736228d-906d-4d5d-83d1-211409b3c710
Identyfikator
7792033466
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Budowa zbiornikówRoboty w zakresie naprawy drógWymiana nawierzchniRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

Wykonawcy

1 przyznane

HYDRO-GAZ SWARZĘDZ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄZalasewo, PL · lot 0
1 457 581,75 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00379119 z dnia 2026-08-05

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie zbiornika podziemnego – rezerwowego źródła wody pitnej oraz remontu przylegającej do zbiornika nawierzchni utwardzonej na terenie USK przy ulicy Przybyszewskiego 49.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Poznaniu

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000288834

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Stanisława Przybyszewskiego 49

1.5.2.) Miejscowość: Poznań

1.5.3.) Kod pocztowy: 60-355

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL415 - Miasto Poznań

1.5.7.) Numer telefonu: 61 8691100

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dzp@usk.poznan.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.skhs.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://e-propublico.pl/Zamawiajacy/AktualneOgloszenia?zamawiajacyId=cb90c58c-9952-44b8-b89b-8a7a509108da

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie zbiornika podziemnego – rezerwowego źródła wody pitnej oraz remontu przylegającej do zbiornika nawierzchni utwardzonej na terenie USK przy ulicy Przybyszewskiego 49.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0736228d-906d-4d5d-83d1-211409b3c710

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00379119

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-05

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00035644/86/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

2.2.113 Wykonanie zbiornika podziemnego – rezerwowego źródła wody pitnej oraz remontu przylegającej do zbiornika nawierzchni utwardzonej na terenie USK przy ulicy Przybyszewskiego 49.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00229167

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DZP/111/2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 1007762,93 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Wykonanie zbiornika podziemnego – rezerwowego źródła wody pitnej oraz remontu przylegającej do zbiornika nawierzchni utwardzonej na terenie USK przy ulicy Przybyszewskiego 49.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45247270-3 - Budowa zbiorników

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

45233251-3 - Wymiana nawierzchni

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1457581,75 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1701963,30 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1457581,75 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: HYDRO-GAZ SWARZĘDZ SP. Z O.O.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 7773259330

7.3.3) Ulica: ul. Kórnicka 166

7.3.4) Miejscowość: Zalasewo

7.3.5) Kod pocztowy: 62-020

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

Roboty elektryczne - Bartsystem sp. z o.o.

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-27

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1457581,75 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-11-10

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Zamówienie planowane do dofinansowania z Wielkopolskiego Urzędu Wojewódzkiego(WUW) z dotacji celowej z Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025/2026 (POLiOC) dla zadania pn. Zapewnienie ciągłości dostaw wody pitnej, w tym awaryjnych ujęć wody i budowa lokalnych studni.
2026-08-05 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane