„Opracowanie wytycznych systemu wsparcia zarządzania sportem osób niepełnosprawnych trenujących w ramach kadr narodowych objętych nadzorem Polskiego Komitetu Paraolimpijskiego oraz rekomendacje w (..)
UNIWERSYTET WARMIŃSKO – MAZURSKI W OLSZTYNIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00379135
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2026-08-05 13:44
- Lokalizacja
- Olsztyn, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7393033097
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi analizy danychUsługi w zakresie danychUsługi przetwarzania danychUsługi pomiarowe
Wykonawcy
5 przyznanych
Przemysław RadkiewiczWarszawa, PL
47 970 PLNBOŻYDAR ABADŻIJEWWROCŁAW, PL
47 970 PLNBEATA POŻAROWSZCZYK-KUCZKOWrocław, PL
47 970 PLNMałgorzata GrychNadarzyn, PL
71 750 PLNŁUKASZ SZELIGARzyki, PL
143 850 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.