Zaprojektowanie i wykonanie robót budowlanych związanych z zagospodarowaniem wód opadowych i roztopowych na obiekcie „STAW KAZIMIERSKI”
Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Spółka Akcyjna
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00379415
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00379415/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-05 14:32
- Lokalizacja
- Wrocław, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-95b026bc-bd0a-47b9-9613-ed2fb7022bae
- Identyfikator
- 8960000256
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00379415 z dnia 2026-08-05 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Zaprojektowanie i wykonanie robót budowlanych związanych z zagospodarowaniem wód opadowych i roztopowych na obiekcie „STAW KAZIMIERSKI”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Spółka Akcyjna
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 930155369
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Na Grobli 19
1.5.2.) Miejscowość: Wrocław
1.5.3.) Kod pocztowy: 50-421
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: marcin.kozlowski@mpwik.wroc.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mpwik.wroc.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://mpwikwroclaw-pzp.logintrade.net/zapytania_email,233974,a916e5e0c713059b14efbc3553e554dd.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający sektorowy - art. 5 ust. 1 pkt 1 - gospodarka wodna
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Środowisko
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zaprojektowanie i wykonanie robót budowlanych związanych z zagospodarowaniem wód opadowych i roztopowych na obiekcie „STAW KAZIMIERSKI”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-95b026bc-bd0a-47b9-9613-ed2fb7022bae
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00379415
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-05
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00299830
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: TP/2459/B/2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.2. Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności zaprojektowanie i wykonanie:
1) wykonanie niezbędnej i kompletnej dokumentacji projektowej dla realizacji
zasilania wodami opadowymi stawu przy ul. Kazimierskiej we Wrocławiu oraz uszczelnienia dna stawu wraz z uzyskaniem uzyskanie w imieniu Zamawiającego ostatecznej decyzji o pozwoleniu na budowę lub oświadczenia o braku sprzeciwu właściwego organu do zgłoszenia budowy lub wykonywania innych robot budowlanych, dla zakresu rzeczowego objętego Opisem Przedmiotu Zamówienia;
2) wykonanie wszystkich robot budowlanych i montażowych na podstawie opracowanej i zatwierdzonej dokumentacji projektowej, o której mowa w pkt. 1), zgodnie z tą dokumentacją, niezbędnych do osiągnięcia celów opisanych
w Opisie Przedmiotu Zamówienia
4.5.3.) Główny kod CPV: 45220000-5 - Roboty inżynieryjne i budowlane
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena oferty przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyćna sfinansowanie zamówienia i zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty do ceny najkorzystniejszej oferty:
Cena oferty najkorzystniejszej: 1 607 364,00 zł brutto.
Kwota, jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia: 1 471 584,79 zł brutto.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
| 2026-08-05 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |