Robota budowlana: Remont toalet na II piętrze budynku Szkoły Podstawowej nr 4 w Polkowicach ul Hubala 3, 59-100 Polkowice w 2026 r.

Szkoła Podstawowa nr 4

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00379715
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00379715/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-05 20:17
Lokalizacja
Polkowice, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-b057ba85-2e2e-4c85-a05a-234a4ad7f86a
Identyfikator
5020115855
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychRoboty budowlane wykończeniowe, pozostałeRoboty malarskieRoboty malarskie i szklarskieKładzenie płytekRoboty instalacyjne elektryczneRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

Wykonawcy

1 przyznane

MACIEJ POLAŃSKIPolkowice, PL · lot 0
346 665,23 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00379715 z dnia 2026-08-05

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Robota budowlana: Remont toalet na II piętrze budynku Szkoły Podstawowej nr 4 w Polkowicach ul Hubala 3, 59-100 Polkowice w 2026 r.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Szkoła Podstawowa nr 4

1.3.) Oddział zamawiającego: im. Marii Skłodowskiej-Curie w Polkowicach

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 367990538

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Hubala 3

1.5.2.) Miejscowość: Polkowice

1.5.3.) Kod pocztowy: 59-100

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL516 - Legnicko-głogowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@sp4.polkowice.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.sp4.polkowice.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-b057ba85-2e2e-4c85-a05a-234a4ad7f86a

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Robota budowlana: Remont toalet na II piętrze budynku Szkoły Podstawowej nr 4 w Polkowicach ul Hubala 3, 59-100 Polkowice w 2026 r.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b057ba85-2e2e-4c85-a05a-234a4ad7f86a

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00379715

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-05

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00312745/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Robota budowlana: Remont toalet na II piętrze budynku Szkoły Podstawowej nr 4 w Polkowicach ul Hubala 3, 59-100 Polkowice w 2026 r.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00313427

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZPRB1/2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 282140,50 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest remont toalet na II piętrze Szkoły Podstawowej nr 4 w Polkowicach ul. Hubala 3, 59-100 Polkowice , zgodnie ze szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia, określonym w załączniku nr 2 do specyfikacji warunków zamówienia (SWZ).
2. Na opis przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 2 do niniejszej specyfikacji, opisujący zakres wykonywanych robót będących przedmiotem zamówienia składają się:
1) przedmiar robót,
2) specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót,projekt
3) Wynagrodzenie umowne jest wynagrodzeniem ryczałtowym i obejmuje ryzyko Wykonawcy i jego odpowiedzialność za prawidłowe oszacowanie ceny za Przedmiot Umowy.Zamawiający na podst. art. 284 ust. 2 Ustawy PZP (Dz.U. z 2026 r. poz. 793) wyjaśnia :
Na stronie Zamawiającego: https://www.sp4.polkowice.pl/aktualnosc/szkolne-aktualnosci/1683-termomodernizacja-szkoly-podstawowej-nr-4-w-polkowicach od 24.06.2026 r. przedstawiono informację:

W Szkole Podstawowej nr 4 w Polkowicach realizowany jest projekt pn. „Termomodernizacja placówek oświatowych Gminy Polkowice”, prowadzony przez Gminę Polkowice przy wsparciu środków zewnętrznych. Celem przedsięwzięcia jest poprawa efektywności energetycznej budynku szkoły, zmniejszenie kosztów jego utrzymania, a także podniesienie komfortu użytkowania obiektu przez uczniów, nauczycieli oraz pracowników szkoły. Prace termomodernizacyjne są już w toku. W ramach projektu prowadzone są działania mające na celu poprawę stanu technicznego budynku oraz ograniczenie strat energii. Na terenie szkoły zamontowana została również tablica informacyjna dotycząca realizowanego zadania. Realizacja projektu przyczyni się do poprawy warunków nauki i pracy, a także do bardziej ekologicznego i oszczędnego funkcjonowania placówek oświatowych na terenie Gminy Polkowice. Projekt pn. „Termomodernizacja placówek oświatowych Gminy Polkowice” realizowany jest przez Gminę Polkowice przy dofinansowaniu ze środków zewnętrznych.

W związku z komunikatem informujemy, że Umowę na realizację projektu „Termomodernizacja placówek oświatowych Gminy Polkowice” podpisano 2 kwietnia 2026 r. Firmą realizującą inwestycję jest firma HYDRATEC Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, wykonawca, którego oferta zostanie wybrana jako najkorzystniejsza w postępowaniu: Remont toalet na II piętrze budynku Szkoły Podstawowej nr 4 w Polkowicach ul Hubala 3, 59-100 Polkowice w 2026 r. jest zobowiązany do koordynacji prac z wykonawcą głównej inwestycji termomodernizacyjnej.
Termin realizacji inwestycji remontowych toalet to 60 dni od podpisania umowy, ale będzie on liczony w dniach w których wykonawca może dokonywać czynności inwestycyjnych po ustaleniach z głównym wykonawcą inwestycji termomodernizacja.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

45442100-8 - Roboty malarskie

45440000-3 - Roboty malarskie i szklarskie

45431000-7 - Kładzenie płytek

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 346665,23 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 713400 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 346665,23 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: "FENIX" PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO USŁUGOWO HANDLOWO TRANSPORTOWE MACIEJ POLAŃSKI

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: : REGON 021079270

7.3.4) Miejscowość: ul. Kolejowa 24 Polkowice 59-100

7.3.5) Kod pocztowy: 59-100

7.3.6.) Województwo: dolnośląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-05

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 346665,23 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 60 dni

2026-08-05 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane