Organizacja wycieczek dla uczniów szkół podstawowych w ramach projektu pn. Edukacyjne Fundamenty Przyszłości

Gmina Niedrzwica Duża

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00187837
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00187837/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-04-11 13:28
Lokalizacja
Niedrzwica Duża, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-8354d5e3-882f-489b-90d5-77febfc2e077
Identyfikator
7132957773
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi biur podróży, podmiotów turystycznych i pomocy turystycznej

Wykonawcy

2 przyznane

BIURO TURYSTYCZNE SKAUT TOUR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄŁódź, PL · lot 0
67 683,6 PLN
BIURO TURYSTYCZNE SKAUT TOUR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄŁódź, PL · lot 1
286 416 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00187837 z dnia 2025-04-11

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Organizacja wycieczek dla uczniów szkół podstawowych w ramach projektu pn. Edukacyjne Fundamenty Przyszłości

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Niedrzwica Duża

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 431019543

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Lubelska 30

1.5.2.) Miejscowość: Niedrzwica Duża

1.5.3.) Kod pocztowy: 24-220

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@niedrzwicaduza.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://ugniedrzwicaduza.bip.lubelskie.pl/index.php?id=81

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-8354d5e3-882f-489b-90d5-77febfc2e077

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Organizacja wycieczek dla uczniów szkół podstawowych w ramach projektu pn. Edukacyjne Fundamenty Przyszłości

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8354d5e3-882f-489b-90d5-77febfc2e077

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00187837

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-04-11

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00086348/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.3 Organizacja wycieczek szkolnych związana z realizacją projektu "Edukacyjne Fundamenty Przyszłości"

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Edukacyjne Fundamenty Przyszłości

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00105786

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: FZP.271.1.1.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 341637,40 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem części nr 1 zamówienia jest organizacja wyjazdu edukacyjnego: Łódź - Orientarium + ZOO w Łodzi. Organizacja 1 – dniowej wycieczki dla 300 uczniów + 24 opiekunów, w tym m.in.:
1) zapewnienie dojazdu do Łodzi i powrót do:
a) miejscowości Czółna (odległość ok. 317 km w jedną stronę) – 50 uczniów + 4 opiekunów,
b) miejscowości Krężnica Jara (odległość ok. 308 km w jedną stronę) – 50 uczniów + 4 opiekunów;
c) miejscowości Niedrzwica Duża (odległość ok. 317 km w jedną stronę) – 50 uczniów + 4 opiekunów;
d) miejscowości Niedrzwica Kościelna (odległość ok. 319 km w jedną stronę) – 50 uczniów + 4 opiekunów;
e) miejscowości Sobieszczany (odległość ok. 313 km w jedną stronę) – 50 uczniów + 4 opiekunów;
f) miejscowości Strzeszkowice Duże (odległość ok. 304 km w jedną stronę) – 50 uczniów + 4 opiekunów.
2) realizację programu wyjazdu,
3) zapewnienie transportu uczestnikom wyjazdu (autokaru),
4) zapewnienie biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, zgodnie opisem przedmiotu zamówienia i w uzgodnieniu z Zamawiający,
5) ubezpieczenie wszystkich uczestników, imienne od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków.

4.5.3.) Główny kod CPV: 63500000-4 - Usługi biur podróży, podmiotów turystycznych i pomocy turystycznej

4.5.5.) Wartość części: 59414,63 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem części nr 2 zamówienia jest organizacja wyjazdu edukacyjnego: Organizacja wycieczki: Wrocław – Błędne Skały. Organizacja 3 – dniowej wycieczki dla 300 uczniów + 24 opiekunów, w tym m.in.:
1) zapewnienie dojazdu do Wrocławia i powrót do:
a) miejscowości Czółna (odległość ok. 317 km w jedną stronę) – 50 uczniów + 4 opiekunów,
b) miejscowości Krężnica Jara (odległość ok. 308 km w jedną stronę) – 50 uczniów + 4 opiekunów;
c) miejscowości Niedrzwica Duża (odległość ok. 317 km w jedną stronę) – 50 uczniów + 4 opiekunów;
d) miejscowości Niedrzwica Kościelna (odległość ok. 319 km w jedną stronę) – 50 uczniów + 4 opiekunów;
e) miejscowości Sobieszczany (odległość ok. 313 km w jedną stronę) – 50 uczniów + 4 opiekunów;
f) miejscowości Strzeszkowice Duże (odległość ok. 304 km w jedną stronę) – 50 uczniów + 4 opiekunów.
2) realizację programu wyjazdu,
3) zapewnienie transportu uczestnikom wyjazdu (autokaru),
4) zapewnienie 2 noclegów,
5) zapewnienie wyżywienia: 2 śniadania, 2 obiadokolacje dwudaniowe,1 obiad dwudaniowy,
6) zapewnienie biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, zgodnie opisem przedmiotu zamówienia i w uzgodnieniu z Zamawiający,
7) ubezpieczenie wszystkich uczestników, imienne od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków.

4.5.3.) Główny kod CPV: 63500000-4 - Usługi biur podróży, podmiotów turystycznych i pomocy turystycznej

4.5.5.) Wartość części: 282222,76 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 15

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 15

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 62670,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 129000,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 62670,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Biuro Turystyczne Skaut Tour sp. z o. o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 522411696

7.3.3) Ulica: Ul. Prezydenta Gabriela Narutowicza 40/1

7.3.4) Miejscowość: Łódź

7.3.5) Kod pocztowy: 90-135

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-04-09

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 67683,60 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-04-30

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 12

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 12

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 252720,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 408000,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 265200,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Biuro Turystyczne Skaut Tour sp. z o. o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 522411696

7.3.3) Ulica: Ul. Prezydenta Gabriela Narutowicza 40/1

7.3.4) Miejscowość: Łódź

7.3.5) Kod pocztowy: 90-135

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-04-09

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 286416,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-06-30

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2025-04-11 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi